Son Aramalar
Ücretsiz Fotoğraf Film Yapıcı programını download et , Ücretsiz Fotoğraf Film Yapıcı programını indir

Web Araçları » Yardımcı Araçlar » Ücretsiz Fotoğraf Film Yapıcı

Ücretsiz Fotoğraf Film Yapıcı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Ücretsiz Fotoğraf Film Yapıcı - Slideshow Creator bir video sunum gösterisi yapma programıdır

Güzel ses parçaları ve özel geçiş efektleriyle hiç kendi filminizi yapmayı düşündünüz mü Tatil, doğum günü, okul, arkadaşlık anılarınızı tekrar canlandırmak istiyor; iş arkadaşlarınız için etkileyici bir ürün tanıtımı yapmak istiyor ve web siteniz ya da Facebook için çok sayıda resim yükleyerek yorulmak istemiyorsanız Slideshow Creator, hemen hemen tüm fotoğraf dosya biçimleri, MP3 ses dosyalarını kullanarak bir video sunum gösterisi yapabilir ve FullHD çözünürlükte AVI, MKV veya WMV kaydedebilir.

Yapılan sunum gösterileri her türlü yeni TV`lerde görüntülenebilir. Artık düğün ya da doğum günü gibi özel günlerde çekilmiş fotoğraflardan sesli slayt gösteri yapmak için profesyonel kiralamaya, özel beceriye ya da ekipmana ihtiyaç yok. Program 3 basit adımda heyecan verici slayt gösteriler yapabilir.

Öncelikle program içinden klasör simgesine tıklayıp resimleri seçin. Seçilmiş resimlere müzik ilave edip, geçiş efekti ayarlayın. Seçtiğiniz geçiş efektleri sağ kısımda görüntülenir. Seçilen resimler ve efektler uygulandıktan sonra `Make Video File` tuşuna tıkladığınızda işlem gerçekleştirilir. Hepsi bu kadar. Size de bunları seyretmek kalıyor.

Ücretsiz Fotoğraf Film Yapıcı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 3 , bu ay 4 , bu yıl 111 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 1931 slideshow creator fotoğrafları film yapma bedava fotoğraflardan film yapıcı program indir resimlerden film yapma programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim