Son Aramalar
Şifre Depolama Proğramı programını download et , Şifre Depolama Proğramı programını indir

Araçlar » Şifreleme - Güvenlik » Şifre Depolama Proğramı

Şifre Depolama Proğramı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7
Üretici:
Ekleyen:
Şifre Depolama Proğramı - Password Vault Manager unutulan şifreye son şifre salayıcı indir

Password Vault Manager Program Tanıtımı

password vault manager, tüm şifre ve hassas bilgilerinizi depolayıp, düzenleyip ve yöneteceğiniz bir program. program içine internet sitelerinde kullandığınız kullanıcı adı ve parola haricinde, banka hesap bilgileri, kredi kart bilgileri, ürün seri numaraları, alarm kodları ya da buna benzer çeşitli hesap bilgilerini bir arada tutabilirsiniz. artık şifre unutma derdi kalmaz. (DipNot: bu tür programların kulanımda dikkatli olmakta yine fayda var!)

abd fedaral hükümet onaylı şifreleme ile hassas verileri korumak için gelişmiş şifreleme standartı olan aes kullanılıyor. kendi özel anahtar ve ana parola karışımıyla şifreleme anahtarı 256 bit gerçekleştirilir. bu şifreleme sistemi çok güvenli kabul edilir ve abd ulusal güvenlik ajansı (nsa) tarafından onaylanmıştır.

parolaları yönetmek için gruplama yapılarak düzenleme basitleştirilebilir. grup ve alt gruplar süzgeç yardımıyla kolay bir şekilde arama yapmaya olanak sağlar. ayrıca sürükle bırak desteği sayesinde gruplar ve girdiler kolayca taşınabilir.

programın profesyonel sürümünde, standart sürümde olmasına gerek duyulmayan bazı özellikler de yer alıyor. sql server ve remote desktop manager online ile veri kaynağı, kullanıcı, uygulama çok kullanıcılı bir ortamda verimli ve güvenli bir şekilde çalıştırılabiliyor. gelişmiş veri kaynak desteğiyle xml ve microsoft acces veri kaynağı, alternatif veri kaynağı sunmaktadır. profesyonel sürümde;

+ amazon s3 hosting
+ dropbox
+ ftp
+ remote desktop manager online
+ sql server
+ web desteği var.

sql server veri kaynağı, kullanıcı yönetimi, eklenti desteği, bağlantı günlük tablosu, çevrimdışı mod ve çevrimiçi gelişmiş özellikler içerir.

sql server veri kaynağı merkezi, bir veritabanına doğrudan giriş yapılan her eylemi izler. bir giriş değiştirildiğinde, silindiğinde ve görüntülendiğinde bunu izler.

programın çalışabilmesi için microsoft .net framework 3.5 gereklidir.

programın fiyatı ise 19.99$`dır.

Şifre Depolama Proğramı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 5 , bu yıl 47 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 233 password vault manager şifre saklama programıi şifreleri depolama
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim