Son Aramalar
1ss Ne Dinlemek İsterdim programını download et , 1ss Ne Dinlemek İsterdim programını indir

İnternet » Sohbet - İletişim » 1ss Ne Dinlemek İsterdim

1ss Ne Dinlemek İsterdim
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Bedava / Reklamlı
Dil Desteği:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
1ss Ne Dinlemek İsterdim - 1ss Ne Dinlemek İsterdim msnde çalan müziği başkaları görsün 1ss Ne Dinlemek İsterdim indir

Program Hakkında
Bu program ile Windows Live Messenger`ınızın çalan şarkıyı gösteren özelliğini biraz daha kapsamlı kullanıp çalmasa ile çalıyor gibi görünen şarkı isimleri yazabilir yada kendi özel mesajınızı yazabilirsiniz.

Program bir kaç basit tuş ve bir kaç metin kutusundan oluşuyor. Kullanıcı arabiriminin anlaşılması oldukça basit ve kolay.

Uygulamanın size sağladığı imkan tam olarak Windows Media Player ve Windows Live Messenger eklentilerini kullanarak size "Şu an ne dinliyorum" özelliğini daha değişik kullanma imkanı sağlamasıdır. Programda bulunan 2 mod sayesinde dilerseniz "Şarkı adı - Şarkıcı adı - Şarkı yılı" gibi birbirinden ayrı kutucuklardan şarkı adı belirtebiliyorsunuz, dilerseniz de "Normal Mesaj Modu"na geçerek düz yazı olarak dilediğiniz bir yazıyı kişisel iletinize aktarabiliyorsunuz. Yazdığınız mesajın yayınlanması için programın sağ alt tarafında bulunan "Ayarla" tuşuna basmanız yeterlidir.

Programın sağlıklı çalışması için Windows Media Player ve Windows Live Messenger`ınızın sürümlerinin güncel olmasına dikkat etmenizde fayda var.

Ayrıca programın en güzel özelliklerinden birisi de yaptığınız metin değişikliklerini uygulamadan önce programdan önizleme yaparak görüntüleyebilmeniz. Bu sayede yaptığınız işlemin nasıl görüneceğini uğraşmadan direk gözlemleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra programda bulunan yardım bölümü sayesinde de olası bir kaç sorunu kolayca aşabilme imkanız buluyorsunuz.

1ss Ne Dinlemek İsterdim hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 38 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 312 1ss ne dinlemek İsterdim msnde çalan müziği gösterme ne dinliyorum özelliği
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim