Son Aramalar
1ss Sanal Bellek İşlemci İyileştirici programını download et , 1ss Sanal Bellek İşlemci İyileştirici programını indir

Araçlar » Sistem Araçları » 1ss Sanal Bellek İşlemci İyileştirici

1ss Sanal Bellek İşlemci İyileştirici
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Bedava / Reklamlı
Dil Desteği:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
1ss Sanal Bellek İşlemci İyileştirici - 1ss Sanal Bellek & İşlemci İyileştirici

Program Hakkında
Bu program sayesinde sanal belleğinizin (ram) ve işlemcinizin (cpu) hafızasında gereksiz sebeplerle yer işgal eden programlardan aldıkları sanal belleği geri alabilirsiniz.

Programın çalışma prensibi doldur/boşalt yöntemidir. Sanal belleğinizi verilerle doldurup tekrar boşaltarak kullanılmadığı halde tutulan sanal bellek hafızasının geri kazanılmasını sağlar.

Bu iyileştirme işlemini yaparken bir kaç seçeneğiniz olduğu için programı daha verimli şekilde kullanabiliyorsunuz. Örneğin 3 kademeli olarak sanal belleğinizi iyileştirebilmeniz size zamandan kazandırabilmektedir. Buna örnek olarak bir oyunun kapatıldıktan sonra tuttuğu hafızayı ve bir siteye girildikten sonra tutulan hafızayı söyleyebiliriz, her defasında kapsamlı bir iyileştirme yapmadan hızlıca sanal belleğinizin hafızasının bir kısmını geri kazanmanız mümkün oluyor.

Programın bir başka özelliği da zamanlama ayarıdır. Siz bilgisayarınızda oyuna girmiş bile olsanız, bilgisayarınızda oturmuyor olsanız bile program açık bırakıldığı ve ayarlandığı taktirde sizin için sanal bellek ve işlemci optimizasyonunu belirlenen zaman dilimlerinde gerçekleştirilecektir. (5, 10, 15 dakika seçenekleri mevcuttur.)

Program işlemi yaparken size kademelerini de ortasında bulunan bir çubuk yardımıyla aktarmaktadır, böylece doldur/boşalt yapan işlemleri takip edebiliyorsunuz.

Programın işlemcide çalışan uygulamalara öncelik atama özelliği de mevcuttur. Bu sayede uzun süre sanal belleğinizde değişiklik almayan uygulamaların işlem önceliği düşürülerek çalışan uygulamaların daha yüksek bir performansla çalışması sağlanıyor. Ayrıca tekrar işleme geçen uygulamalar tekrar öncelik listesinde değişikliğe uğrarlar. Bilgisayarınızda çalışan uygulamalar programın en alt kısmındaki bölümde size liste halinde sunulmaktadır.

Programın görevini yerine getirebilmesi için 3 iyileştirme seçeneğinden birini seçip (iyi iyileştirme, sağlam iyileştirme, mükemmel iyileştirme) "İyileştir" düğmesine basmanız yeterli olacaktır.

1ss Sanal Bellek İşlemci İyileştirici hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 42 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 401 1ss sanal bellek & İşlemci İyileştirici indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim