Son Aramalar
1x Online Avatar Oyunu programını download et , 1x Online Avatar Oyunu programını indir

Oyun » Çeşitli » 1x Online Avatar Oyunu

1x Online Avatar Oyunu
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
1x Online Avatar Oyunu - 1x Online Avatar Oyunu indir ücretsiz 1x Online Avatar Oyunu download RPG oyunu indir RPG indir Role Playing Game download

Bu oyun çevrimiçi olarak diğer oyuncularla karşılıklı oynayabileceğiniz RPG (Role Playing Game / Rol Oynama Oyunu) oyunudur. Oyunda amacınız seviye atlamak, eşya edinmek ve rakiplerinizi geride bırakmak.

Ekran Görüntüsü

Oyun adını Avatar isimli çizgi filmden almıştır. Senaryosu ve mantığı da bu çizgi film üzerine tasarlanmıştır.

Oyunda 4 elementi kontrol ediyor ve bu elementlerin hareketlerine hükmediyorsunuz. Bu elementler ateş, su, hava ve toprak olmak üzere 4 tanedir. Oyuna başlarken bu elementlerden bir tanesinin bükücüsü olacaksınız (bükme denme sebebi elemente şekil vermeniz ve hareketlerine hükmetmeniz.). Her elementin farklı bir hasar ve defans puanı mevcuttur bu yüzden birisinde saldırı seviyesi yüksekken diğerinde defans seviyesi yüksek olabiliyor.

Oyunda haritada gezerek dişinize uygun yaratıkları buluyor ve bulduğunuzda savaşarak yok ediyorsunuz, böylece altın ve deneyim puanı kazanıyorsunuz. Deneyim puanınız arttıkça seviye atlayacak ve kendinizi geliştirmeniz için size her seviye atladığınızda 5 deneyim geliştirme puanı (bu puanları kuvvet, defans, enerji ve can metodlarına verebiliyorsunuz.), her 5 seviye atladığınızda bir vuruş puanı kazanacaksınız. Vuruş puanıyla çeşitli saldırı tekniklerine sahip olacak ve daha zorlu mücadelelere girişebileceksiniz.

Haritada ilerledikçe daha zorlu yaratıklar karşınıza çıkıyor ve dolayısıyla altın ve deneyim puanınız daha hızlı yükselmeye başlıyor, unutmamanız gereken bir durum da seviye atladıkça bir sonraki seviyeye geçmek her seferinde daha da zorlaşacaktır.

Oyunda kendinizi yaratıklarla savaşarak geliştiriyor ve dilediğinizde haritada diğer kullanıcılarla savaşabiliyorsunuz. Oyunda en iyi oyuncuların listelendiği bölümde en yüksek seviyeye sahip 25 oyuncu görüntüleniyor, bu oyuncuların da diğer kullanıcılarla savaşı o bölümde görüntülenmektedir.

Oyunda 4 çeşit eşya mevcut. Silah, zırh, kalkan, kafalık. Ayrıca eşyaların varsayılan özelliklerinin yanı sıra oyunun size sunduğu bir özelllik de silahların gücünüzü, enerjinizi, kuvvetinizi ya da savunmanızı fazladan yükseltmesidir. Örnek verecek olursak bir silah normalde 5 hasar veriyorsa ve fazladan kuvvet özelliği var ise o silah 6-8 arası hasar verebilecektir.

Karakterinizin gücü, enerjisi ya da yolculuk etme puanı azaldıkça şehre gidip belirli bir altın ödeyerek dinlenebiliyorzunuz (beklemeden). Dilerseniz uzak şehirlere uğraşarak gitmek yerine harita satın alabiliyor ve yolculuk puanınızla o şehirlere gidebiliyorsunuz. Öldüğünüz zaman paranızın gitmemesi için şehirlerde banka opsiyonu da mevcuttur. Arkadaşların ya da belirli elementten ekiplerin kurulması için takım toplama seçeneği mevcut. Bu takımları seviyeniz 30 olduğunda kurabiliyor, 10 seviyedeyken de bir takıma girme hakkı elde ediyorsunuz. Takıma girdiğinizde diğer takım üyelerinden yardım isteyebilirsiniz, yardım edebilirsiniz. Takımların içinde takıma özel bankalar mevcuttur. Üyeler buraya para yatırarak yöneticilerin istedikleri oyuncuya yardım etmesini sağlayabiliyorlar. Oyundaki posta sistemiyle üyeler arası mesajlaşma yapılabiliyor. Ayrıca bu mesajlaşma sistemiyle üyeler arası para gönderimi de yapılabilmektedir. Oyunda şehirlerde bulunan kumarhane bölümlerinde kumar oynayarak paranızı arttırmayı deneyebilirsiniz ancak kayıp verebileceğinizi de unutmayın.

Yaratacağınız hesabınızda 4 farklı karakter kurabileceksiniz. Ancak bu karakterlerin eşya, altın, deneyim gibi her türlü özelliği tamamen ayrı olacaktır.

Oyunda amacınız en iyi olmak, bütün üyeleri geride bırakarak yükselmek için elinizden geleni yapmalısınız. Ancak unutmayın ki tek gereken seviye yükseltmek değil, puanlarınızı doğru kullanmanız da önemli. Unutmayın ki puanları hatalı verilmiş seviye 40 bir oyuncu puanlarını doğru kullanan seviye 30 bir oyuncuya mağlup olabilir.

Oyunun türüne diğer oyunlardan benzetmeler yapacak olursak; çevrimiçi pokemon oyunları, ogame, bitefigth, thecrims gibi oyunları örnek verebiliriz.

Bu sürümdeki yenilikler:
 • Güncelleme esnasında oluşan hata giderildi. Artık güncelleme sistemi hatasız çalışacak.
 • Oyunun harcadığı sistem gereksinimleri minimuma düşürüldü.
 • Grafikler tekrar düzenlendi ve hızlı çalışması için boyutları oldukça düşürüldü.

  Geçen sürümdeki yenilikler:
 • Reklam bölümleri düzenlendi.
 • Sayfa düzenlemeleriyle genel hız arttırıldı ve durma hatası giderildi.
 • Versiyon kontrolü eklendi. Artık program yeni sürümleri hatasız haber verecek ve güncelleyecek.
 • Sohbet bölümü yeni pencereye açılabiliyor, böylece muhabbetleri okumak ve yenisini yazmak daha kolay hal alıyor.
 • Harita bölümünün açılma sorunu giderildi. Artık harita 1 saatte bir güncelleniyor ve görüntülenebiliyor.
 • Oyunun daha hızlı açılması için oyun ekranı 2 parçaya ayrıldı. Artık oyunu oynarken sadece oyun sayfası yeniden yüklenecek, bu da hız oranında %15 bir artışa denk gelmektedir.
 • Küçük ekranlı veya düşük çözünürlüklü bilgisayar ekranlarında sayfanın yarım görüntülenme sorunu tamamen giderildi.

  Not: Oyunu oynayabilmek için programı indirdikten sonra oyuna kayıt olmanız gerekmektedir. Bu basit işlem 30 saniyeden kısa sürecektir.
 • 1x Online Avatar Oyunu hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
  Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 4 , bu yıl 35 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 963 1x online avatar oyunu bedava 1x online avatar oyunu ücretsiz 1x online avatar oyunu indir
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim