Son Aramalar
3B Browser programını download et , 3B Browser programını indir

İnternet » Tarayıcı » 3B Browser

3B Browser
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/XP
Ekleyen:
3B Browser - 3B Browser indir bedava 3B Browser indir

Görünüm açısından göze fazlasıyla hitap eden başarılı, hatta baş döndürücü bir tarayıcı düzenleyici. Görünüş olarak gerçekten çok farklı şeyler sunan, yenilikçi bir tarayıcı düzenleyici olan 3B Browser ile kendinizi tarayıcılardan, pencerelerden oluşmuş bir apartmanlar yığını içinde bulacaksınız. Ama kaybolacağınız, amaçsız bir yığın değil, internette sörfünüzü daha kolaylaştıracak, daha eğlenceli hale getirecek hoş bir yığın.

3 boyutlu şehirler arasında her türlü ilgiye uygun şehirleri bulabilecek ve ilgi alanınıza kolayca yönlenebileceksiniz. Eğer isterseniz tabi ki kendi şehrinizi oluşturabilirsiniz. Bu şekilde kendi zevkinize uygun şehirler oluşturabileceksiniz.

1.2 versiyonu artık FireFox ile de uyumlu.
Not: Programın çalışabilmesi için sisteminizde DirectX 8.1 ya da daha yeni sürücülerin kurulmuş olması gerekmektedir.

3B Browser hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 2 , bu ay 9 , bu yıl 45 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 278 3b browser 3b browser indir ücretsiz 3b browser
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim