Son Aramalar
3D Button Suite programını download et , 3D Button Suite programını indir

Araçlar » Programlama » 3D Button Suite

3D Button Suite
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Ingilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
3D Button Suite - 3D Button Suite indir bedava 3D Button Suite indir

Program Hakkında
3D Button Suite, programcılar için, görsel kod geliştirme yazılımlarında kullanılabilecek, yeni tuşlar eklentisi uygulamalarının bir arada bulunduğu bir 3 ü bir arada yazılımıdır.

İçeriğinde 3D Active Button Magic ,3D Button API ve
3D Button Visual Editor programlarını bulundurur.

3D Button Visual Editor, web tasarımlarında büyük oranda işinizi kolaylaştıracak özelliklere sahip, 3 boyutlu tuşlar oluşturma yazılımıdır.

3D Button API, programını oluşturduğunuz DLL dosyalarında ya da DLL dosyası içeren yazılımlarda ActiveX denetimi olarak ekledikten sonra kolaylıkla kullanabilirsiniz.

3D Active Button Magic, programını Visual Studio 6.0 , Visual Studio.NET ve Delphi yazılımlarında ActiveX denetimi olarak ekledikten sonra kolaylıkla kullanabilirsiniz. Program içeriğinde birçok tuş ve temayı barındırır. Ofis 2003, Ofis 2007, Vista temalarında ve renk düzeninde uygulamalar geliştirebilir, programlarınızın görsel açıdan profesyonelliğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

3 Boyutlu ve kaliteli tuşların bulunduğu bu eklentilerden, herhangi bir tuşu kullanabileceğiniz gibi, kendi renk düzeniniz ile, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun, yeni bir tuş da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz tuşu ya da temayı kaydedebilir ve bu sayede daha sonra da kullanabilirsiniz. Program ayrıca birden fazla temayı bir arada kullanmaya da olanak sağlıyor. Bu sayede yazılımınızda gelişmiş bir arayüz oluşturabilirsiniz.

Uygulamanızın Windows XP, Vista, Ofis 2003 ya da Ofis 2007 gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Görsel açıdan olağanüstü zenginlik kazandırabileceğiniz yazılımlarınızı bu sayede çok daha kısa sürede pazarlayabilir, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Programın bu kısıtlı sürümünde sınırlı sayıda tuş özelliğini kullanabiliyorsunuz.
Programın tam sürümüne 69$ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

3D Button Suite hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 1 , bu yıl 42 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 352 3d button suite free 3d button suite 3d button suite download
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim