Son Aramalar
AIMP programını download et , AIMP programını indir

Ses - Video » Ses/Görüntü Oynatıcılar » AIMP

AIMP
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/2003/XP/Vista
Üretici:
Ekleyen:
AIMP - AIMP 2.51 Build 323 bedava download et AIMP 2.10 ücretsiz indir mp3 çalar bedava download et bedava filim oynatıcı indir bedava mp3 çalıcı download et

Winamp'ın yerini doldurabilecek sağlam bir müzik oynatıcı olan AIMP, ufak boyutuyla hem sistemi yormuyor, hem de bilgisayar başında size sorunsuz, rahat bir ortam vaad ediyor. Winamp'ın neredeyse bütün özelliklerini içeren programda, birden çok çalma listesi de etiket şeklinde düzenlenebiliyor. Programın arayüzü gelişmiş olmakla beraber, menüleri kullanışlı; arka planda rahatlıkla çalışabiliyor. Program Rus yapımıdır. Hızlıdır, sistemi yormaz. Program, ayrıca Utilities isimli bir araçla birlikte kuruluyor. Bu araç ile birlikte;

 • Ses ve müzik türü dönüştürücüsü
 • Ses kayıt seçeneği
 • Etiket düzenleyicisi
 • Eklenti editörü de kullanımınıza sunuluyor.

  Göze çarpan farklı özellikleri :

  Programda ilk olarak göze çarpan görünümü ve hızlı olması. Önemli bir diğer özellik ise default ve listen şeklinde, radyo açtığınızda bunu ayrı sekmelerde göstermesi. Bu şekilde istediğiniz zaman radyo, istediğiniz zaman bilgisayarınızdaki müzikleri hızlı bir şekilde açabiliyorsunuz.

  Bir de bir müzikten başka bir müziğe geçtiğinizde kapatılan müziğin sesi yavaş yavaş azalıyor, bu da winamp'ta varsayılan olarak gelmeyen başka bir özellik.

  Müzik dinlerken küçültme simgesine basıldığında, sağ alt köşede küçük bir simge çıkıyor. Ayrıca sağ alt köşedeki bu simgenin üzerine gelindiğinde de çalan müziklerin isimleri çıkıyor.

  Bu program sadece müzik dinleme değil, çeşitli uzantıları (WAW, OGG, MP3, WMA) birbirlerine dönüştürebilme özelliğine de sahip (Winamp'ın sadece PRO sürümünde bu özellik tam anlamıyla düzgün çalışabiliyordu).

  Ayrıca winamp çalma listesini ortak kullanabiliyor veya çalma listesini winamp?ın tanıyacağı gibi .pls yapabiliyor.

  Ayarlarından (ctrl+p), simge değiştirebilme özelliği

  MP+, AAC, AC3, OGG, FLAC, APE, WavPack, Speex, WAV, CDA, WMA, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, UMX açabilme

  Winamptan başka bir farkı; herhangi bir radyo açtığınızda Turkce sorunu olabiliyor, ama bu program ile tamamen Turkce; hiçbir sorun yaşamadan dilediğiniz radyoyu açabiliyorsunuz. Buradan winamp ile aralarındaki farklara bakabilirsiniz.

  Programı Turkce Kullanmak İçin buradaki eki indirip,
  kurduktan sonra seçeneklerden Turkce dili seçmeniz yeterlidir. (Sol üstte veya ctrl+p yaparak)

  Programın farklı arayüzlerine de buradan ulaşabilirsiniz.
 • AIMP hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
  Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 1 , bu yıl 50 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 11569 aimp 2.51 build 323 aimp 2.51 aimp 2 indir bedava müzik çalar indir
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim