Son Aramalar
Abdussamed Hatmi indir programını download et , Abdussamed Hatmi indir programını indir

Araçlar » Dini Program ve Belgeler » Abdussamed Hatmi indir

Abdussamed Hatmi indir
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Abdussamed Hatmi indir - Ok ile takipli kuran hatimi indir kuranı kerim hatim indirme

Ok ile Kuran Hatim Programı
Herkesin bildiği Abdussamed Hoca efendinin Kuran-ı Kerimi hatmindir, Hatimi ok ile takip edebilirsiniz.

ÇOK ÖNEMLİ OKUYUNUZ
Öncelikle Programı indir Butonuna basarak Programı indirin
Daha sonra BURAYA tıklayarak Abdussamed Hoca efendinin sesli hatmini indirin çünkü indirmezseniz sadece program yükle olur ve hatimi dinleyemezsiniz.

DİĞER ÖZELLİKLER :
Ok ile takip imkanı. Büyüteç açıldığında da ok ile takip imkanı. (Abdusamed, Davut Kaya, Kabe imamları ses paketleri için)
Bir yandan kulaklıkla hatim dinlerken, diğer yandan mikrofon ile kendi sesinizi kaydedebilme.
Önemli bir özellik daha... Artık kendi Hatim Ses Paketinizi kendiniz oluşturabilir ve program içerisinden kullanabilirsiniz. İstediğiniz bir okuyucunun hatimini sayfa sayfa mp3 formatında hazırlayın, hazırladığınız mp3 ses dosyalarını bir klasöre yerleştirip programın klasörü altındaki "hatim-recitation" klasörünün içine koyun. Daha sonra programın okuyucu seçme menüsünden kendi okuyucunuzu seçin ve dinleyin.
Yine aynı şekilde beğendiğiniz bir hattı, programın klasörü altındaki "hat-callygraphy" klasörü altına bir klasör içerisinde koyabilir ve program içinde kullanabilirsiniz. Size örnek olsun diye, "hat-callygraphy" klasörü içerisine "Hafız Osman Hattı" konmuştur. Bu klasörü ve oradaki dosyaları format ve ölçü olarak inceleyerek kendi hattınızı nasıl oluşturacağınızı öğrenebilirsiniz..
3 Hat bir arada... Programda Hatim yaparken 3 hattan dilediğiniz birini seçebilme (Sefa Yayınları hattı, Timaş Yayınları hattı ve Hafız Osman hattı).
Sayfalar arasında gezinme, istediğiniz cüze, sureye tek tıklamayla gidebilme.
Mealli Hatim... Hatim esnasında Kur'an-ı Kerim'i Türkçe mealinden (Diyanet meali) takip edebilme.
Gözünüzü yormayacak, size en uygun arkaplanı seçebilme.
Sureleri, resmi, alfabetik, nuzül sırasına göre sıralayabilme.
İstediğiniz 7 okuyucudan birini seçerek onun sesiyle hatim takip edebilme.
Kaldığınız sayfayı ve en son okuma tarihini hatırlatma.
Sağdaki sayfayı, soldaki sayfayı ayrı ayrı dinleyebilme, sürükleme çubuğuyla dinleme esnasında okunan sayfa içinde ileri-geri gezinebilme.
Kronometre tutabilme.
Otomatik hatim. Play tuşuna bastığınızda eğer durdurmazsanız, program otomatik hatim konumuna geçer ve sayfaları siz durdurana kadar arkası arkasına okur. Bu arada sayfalar otomatik olarak çevrilir.
Çok çeşitli sayfa geçiş efektleri,
Ses seviyesini ayarlayabilme.
Program ayarlarını hafızada tutabilme.
Zamanı ayarlanabilir otomatik kapanabilen menüler.
Secde ayetleri hatırlatması...

Programı yükleme ve kaldırma :
Program otomatik olarak kendini yükleme ve kaldırma özelliğine sahiptir.
NOT: Programın çalışabilmesi için herhangi bir eklenti gerekmez (eski 1.0 ve 2.0 versiyonlarında Adobe Flash Player gerekiyordu), direk windows üzerinde çalışır

ÖNEMLİ NOT:
Bu Hatim Ses Paketleri sadece Hatim programlarının eski (1.0, 2.0) ve yeni (3.0) sürümleriyle çalışır. Hasenat 4 Kur'an Araştırma Programı ile çalışmaz.
Eğer programın daha önceki sürümleri (1.0 veya 2.0 sürümleri) için aşağıdaki Hatim Setlerinden birini indirdiyseniz ve kurduysanız, tekrar indirmenize veya kurmanıza gerek yoktur. Yeni sürüm Kuran Hatim 3.0 programımız, Hatim Ses paketlerini daha önce kurulmuş olduğu  klasör altından okuyabilir.
Ok ile takip özelliği Hatim Ses Paketlerinin bir özelliği değildir. Programın özelliğidir. Hatimlerin yanındaki (Ok takipli) uyarısı, hatim dinleme esnasında, o hatim ses paketinin ok ile takip edilebilir olduğunu belirtmek için yazılmıştır.
Bu sebeple yanında (Ok takipli) yazan Hatim Ses Paketlerini eğer daha önce indirdiyseniz, tekrar indirmenize gerek yoktur.

Abdussamed Hatmi indir hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 12 , bu yıl 76 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 2400 oklu hatim indir abdussamed hatmi indir kuranı kerim hatimi indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim