Son Aramalar
Adobe Flash Player (98-ME İçin) (Firefox, Safari, Opera, Mozilla) programını download et , Adobe Flash Player (98-ME İçin) (Firefox, Safari, Opera, Mozilla) programını indir

İnternet » Tarayıcı Eklentileri » Adobe Flash Player (98-ME İçin) (Firefox, Safari, Opera, Mozilla)

Adobe Flash Player (98-ME İçin) (Firefox, Safari, Opera, Mozilla)
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 98/Me
Ekleyen:
Adobe Flash Player (98-ME İçin) (Firefox, Safari, Opera, Mozilla) - Adobe Flash Player (98-ME İçin) (Firefox, Safari, Opera, Mozilla)

Adobe Flash Player (98-ME İçin) (Firefox, Safari, Opera, Mozilla) Program Tanıtımı
Adobe Flash Player yazılımının Windows 98 ve ME işletim sistemleri ile uyumlu sürümüdür.

Adobe Flash Player internet üzerinde animasyonları, reklamları, flash videoları görüntülemenizi sağlayan bir tarayıcı eklentisidir. Flash Player ile girmiş olduğunuz etkileşimli web sayfalarını en verimli biçimiyle görebileceksiniz.

Esasen Macromedia şirketinin bir yazılımı olmasına rağmen Adobe`nin Macromedia`yı satın alması ile Adobe adı ile sunulmaya başlanmıştır. Uzun zamandır deneme sürümleri yayınlanan yazılım bu sürümü ile kararlı hale getirilmiş ve hatalar düzeltilmiştir. Her internet kullanıcısının sistemine kurması gereken bir uygulamadır. Ayrıca boyutu oldukça küçüktür ve ücretsizdir.

Adobe Flash Player (98-ME İçin) (Firefox, Safari, Opera, Mozilla) hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 2 , bu ay 6 , bu yıl 38 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 4004 win98 firefox adobe flash player indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim