Son Aramalar
Adobe Flash Player (Internet Explorer) programını download et , Adobe Flash Player (Internet Explorer) programını indir

İnternet » Tarayıcı Eklentileri » Adobe Flash Player (Internet Explorer)

Adobe Flash Player (Internet Explorer)
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Tam Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Adobe Flash Player (Internet Explorer) - Adobe Flash Player Internet Explorer indir bedava Adobe Flash Player Internet Explorer

Adobe Flash Player internet üzerinde animasyonları, reklamları, flash videoları görüntülemenizi sağlayan bir tarayıcı eklentisidir. Flash Player ile girmiş olduğunuz etkileşimli web sayfalarını en verimli biçimiyle görebileceksiniz.

Esasen Macromedia şirketinin bir yazılımı olmasına rağmen Adobe'nin Macromedia'yı satın alması ile Adobe adı ile sunulmaya başlanmıştır. Uzun zamandır deneme sürümleri yayınlanan yazılım bu sürümü ile kararlı hale getirilmiş ve hatalar düzeltilmiştir. Her internet kullanıcısının sistemine kurması gereken bir uygulamadır. Ayrıca boyutu oldukça küçüktür ve ücretsizdir.

Önemli Uyarı : Adobe Flash Player'ın Internet Explorer ile uyumlu olan sürümüdür. Bu sürüm ile birlikte, Internet Explorer için dosya yüklemesi işlemi tamamen üretici sitesi üzerinden yapıldığı için, Programı indir tuşuna bastıktan sonra açılan sayfada, Agree, and install now yazılı kutuya tıklamanız, kurulum için yeterlidir.

Adobe Flash Player (Internet Explorer) hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 3 , bu ay 8 , bu yıl 41 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 6960 adobe flash player indir adobe flash player internet explorer indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim