Son Aramalar
Adsl Kota Sorgulayıcısı programını download et , Adsl Kota Sorgulayıcısı programını indir

İnternet » Çeşitli Araçlar » Adsl Kota Sorgulayıcısı

Adsl Kota Sorgulayıcısı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Adsl Kota Sorgulayıcısı - Adsl Sorgulayıcısı TTnet kota bilgilerini göstermeye yarayan programdır

Adsl kullanıcıları için küçük ve kullanışlı bir program olan Adsl Sorgulayıcısı ile Türk Telekom'un adsl kota sayfasına girmeden direkt olarak masaüstünüzden kota bilginizi öğrenebilirsiniz.

Programın en güzel özelliği çok küçük ve sade olması. Kurulum yok, sadece 130 KB. Programı masaüstünüze koyup gerektiğinde çift tıklayarak açın ve kota bilgilerinizi kolayca edinin.

Normalde kota bilgilerini öğrenmek biraz zahmetlidir. İlk önce Türk Telekom'un adsl kota sayfasını açarsınız. kullanıcı adı ve şifresini girersiniz. Ekrandaki numaraları ve harfleri girersiniz. Bilgileriniz doğruysa Türk Telekom tarafından ikinci bir sayfa olan "Sözleşmeyi kabul ediyor musunuz" sayfasına yönlendirirsiniz. Bu sayfadan sonra başka bir sayfa olan "Teşekkür ederiz, lütfen yukarıdaki menüden istediğinizi gerçekleştirin" sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfadan da kota bilgilerinize ulaşırsınız.

Bu program bu zahmeti ortadan kaldırıyor. Bir kez kullanıcı adı ve parolanızı girdiğinizde bilgisayarda güvenli bir şekilde program tarafından saklanıyor ve düğmeye bastığınızda otomatik olarak sadece birkaç saniye içinde kota bilgilerinize ulaşıyorsunuz. İşiniz bittiği zaman da Esc tuşu ile kapatıyorsunuz.

Programın tek eksik özelliği sadece içinde bulunduğumuz ayın bilgilerini gösteriyor. (Türk Telekom'un sayfasında son üç ay)

Adsl Kota Sorgulayıcısı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 0 , bu yıl 41 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 252 adsl kota bilgileri ttnet kota bilgisi programı ttnet adsl kota bilgi öğrenme
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim