Son Aramalar
Advanced Find and Replace programını download et , Advanced Find and Replace programını indir

İnternet » İndirme Yöneticileri » Advanced Find and Replace

Advanced Find and Replace
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Win Me/Win NT/Win 95/Win 98/Win XP
Üretici:
Ekleyen:
Advanced Find and Replace - Advanced Find and Replace yükle

Advanced Find and Replace in anlamı, "Gelişmiş Bul ve Değiştir". Program da adından ne anlıyorsanız onu yapıyor. Bu güçlü araç, sanki Internet te arama motoru kullanırmış gibi bilgisayarınızdaki dosyalarda metin araması yapmanızı sağlıyor. Sözgelimi Altavista da arama yapıyormuşcasına, operatörler belirterek aramalarınızı daha verimli hale getirebiliyorsunuz.

Başına + operatörünü koyduğunuz kelimelerde ısrar ediliyor (yani sonuç listesindeki tüm belgelerde o kelime mutlaka geçiyor demek). Başına - koyduklarınızsa tam tersi: o kelimenin geçtiği belgeler, sonuç listesinden çıkartılıyor. Ayrıca kelime grupları belirleyebiliyor, aramanıza dosya özelliklerine, tarihe ve dosya boyuna göre filtre koyabiliyorsunuz. "Bul ve değiştir" (search-and-replace) fonksiyonu da birçok seçenek sunuyor: İster bulduğunuz kelimeyi ya da kelime gruplarını doğrudan silebiliyor, ister başına / sonuna metin ekleyebiliyor, ister başka bir kelime ya da kelime grubuyla değiştirebiliyorsunuz.

Tek işlemde birden fazla dosyada değişiklik yapabiliyorsunuz. İsterseniz programın yapacağı değişikliği size onaylatmasını da sağlayabiliyorsunuz. Advanced Find and Replace hızlı ve kullanımı kolay, programcılara ve Webmaster lara epey vakit kazandıracak bir yazılım.

Advanced Find and Replace hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 1 , bu yıl 42 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 339 advanced find and replace advanced find and replace indir advanced find and replace yükle
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim