Son Aramalar
Aile Koruma Proğramı programını download et , Aile Koruma Proğramı programını indir

Güvenlik » Ebeveyn » Aile Koruma Proğramı

Aile Koruma Proğramı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP
Üretici:
Ekleyen:
Aile Koruma Proğramı - Crawler Parental Control bedava Crawler Parental Control indir Aile Koruma Proğramı indir ücretsiz Aile Koruma Proğramı indir

Crawler Parental Control programı ile çocuklarınızın bilgisayar başında ne yaptıklarını görebilirsiniz. En iyi filtre programlarından birisi olan bu program ile artık bilgisayar aktivitelerinizi çok kolay bir şekilde görüntüleyebileceksiniz. Çok geniş kullanım olanakları sunan Crawler Parental Control ile artık internet, bilgisayar aktivitelerinizi kontrol altında tutabileceksiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu program ile bilgisayarınızı kullanan kişilerin nelere izinleri olduğunu, nelere izinleri olmadığını siz belirleyeceksiniz.

Program özellikleri: Kolay kullanım olanakları sunan basit kullanıcı arayüzü ile birçok işlemi çok rahatlıkla yerine getirebileceksiniz.

İçerik Kontrolü: Evinizde veya ofisinizde tüm içeriğinizi filtreleyerek kullanabilirsiniz. Her kullanıcı için farklı izinler de sunan bu program ile bilgisayarınıza sizin dışınızda oturanlara karşı kontrol sağlamış olacaksınız.

Zaman Kontrolü: Çocuklarınızın bilgisayar başında ne kadar zaman harcamak istediklerini artık siz belirleyebilirsiniz. Üstelik otomatik olarak. Internet aktivitelerini zamana göre sınırlandırarak belirli saatler dışında internete erişimi engelleyebilirsiniz. Bu sayede çocuklarınız ev ödevlerini yapabilecek kadar zamana da sahip olabilir.

Email Bildirimleri: Bilgisayarınızda çevrimiçi veya çevrimdışı tüm aktiviteleri kontrol edebilen Crawler Parental Control ile tüm bu aktiviteleri dilerseniz eposta hesabınıza göndertebilir ve evde olmasanız bile çocuklarınızın bilgisayar başında neler yaptıklarını görebilirsiniz.

Uygulama Kullanım İzinleri: Bu özellik sayesinde çocuklarınızın hangi programları kullanıp hangilerini kullanamayacaklarını da belirleyebilirsiniz. Hazır mesajlaşma programları, dosya paylaşım programları gibi programları engelleyerek çocuklarınızın internette geçirdiği zamanı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Sistem İzinleri: Sistem dosyalarına giriş iznini kaldırdığınız zaman bilgisayarınızın bozulmaması veya sistem dosyalarınıza zarar gelmemesini sağlayabilirsiniz. Verdiğiniz izinlere göre çocuklarınız hiçbir sistem dosyasına erişemez duruma gelecektir. Bu sayede hem bilgisayarınız hem de çocuğunuz daha da güvende olacaktır.

Ekran Görüntüleri: Bu gelişmiş özellik sayesinde çocuklarınızın bilgisayar başında ne yaptıklarını görüntülü olarak da takip edebileceksiniz. Belirli aralıklar ile ekranın görüntüsünü alan Crawler Parental Control programı ile artık bilgisayarınızın ve çocuğunuzun güvenli ve kontrolü tamamen sizin elinizde.

Önemli! Programı yüklerken Crawler Toolbar da yüklenmek isteniyor. Bu özelliği devre dışı bırakabilir ve Toolbar'ı yüklemeyi iptal edebilirsiniz. Ayrıca programı ilk açtığınızda bir yönetici şifresi oluşturmanız gerekiyor. Bu oluşturduğunuz şifreyi asla kaybetmemelisiniz. Kaybederseniz belirteceğiniz email adresinize gelen şifre sıfırlama mesajı yardımı ile şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Önemli! Programı kaldırmanız için öncelikle sağ alt bölümden programı açmanız gerekmektedir. Ardından Application Settings bölümüne girin. Orada Uninstall bölümü mevcut. Buraya program yönetici şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Ardından program otomatik olarak bilgisayarınızdan silinecektir.

Önemli! İnternet aktivitelerini kısıtlamak için gerekli olan ayarları internet tarayıcınız proxy ayarlarından yapmanız gerekmektedir. Bu ayarları yapmanız için gerekli olan direktifler program içerisinde mevcuttur.

Not! Program ZoneAlarm Internet Security programı ile uyumlu çalışmamaktadır.

Aile Koruma Proğramı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 2 ,bu hafta 6 , bu ay 15 , bu yıl 145 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 18649 aile koruma proğramı bedava aile koruma proğramı indir ücretsiz aile koruma proğramı indir crawler parental control indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim