Son Aramalar
Arial Audio Converter programını download et , Arial Audio Converter programını indir

Ses - Video » Ses/Görüntü Dönüştürücüler » Arial Audio Converter

Arial Audio Converter
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
%50 Dönüştürme
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Arial Audio Converter - bedava Arial Audio Converter indir ses dönüştürücü

Arial Audio Converter güçlü ve profesyonel bir ses biçimi dönüştürme yazılımıdır. En çok kullanılan ses dosyalarının tümü arasında karşılıklı dönüştürme işlemi yapabilmektedir. Bu işlemi geçici dosyalar kullanmadan yaptığı için oldukça hızlı işlemler gerçekleştirmektedir. Ayrıca geçici dosya kullanılmadığından sabit disk daha ekonomik kullanılmakta sonradan silinecek olan verilerle boş yere işgal edilmemektedir. Dönüştürme işleminin yanı sıra; ID3 etiketlerinin düzenlenmesi, dosya biçimlerinin kalite ayarının yapılması, farklı arayüzler kullanabilme, dahili oynatıcı ile ses dosyalarını açabilme gibi ek işlevlere de sahiptir. Kullanımı oldukça kolay olan yazılımın, boyutu da oldukça küçüktür.

Yazılımın Genel Özellikleri
 • Popüler ses biçimlerinin tümünü destekler: MP3, WMA, OGG, MP2, WAV (PCM, DSP, GSM, ADPCM), G721, G723, G726, VOX, ALAW, ULAW ses biçimlerini karşılıklı olarak dönüştürme ve farklı ayarlamalar yapabilme.
 • Yüksek hızda dönştürme: herhangi bir geçici dosya kullanmaksızın, doğrudan ses biçimlerini dönüştürme; böylece yüksek hızda dönüştürme yaparak, sabit disk kullanımını ekonomik hele getirebilme sağlanır.
 • Toplu ses dosyası dönüştürme: dosya biçimlerinin ilk hali farketmezsizin toplu halde dönüştürme yapabilme.
 • ID3 etiket desteği: ID3 etiketlerini kendiliğinden kaydederek dönüştürme yapabilme, bunları görüntüleme ve düzenleme desteği verme.
 • Popüler müzik biçimlerini oynatabilme: WAV, OGG, MP2, MP3, WMA biçimli ses dosyalarını dahili oynatıcı ile dinleyebilme imkanı.
 • Sürükle ve bırak desteği: Dosya gezgini üzerinden sürüklenen dosyaları, Arial Audio Converter yazılımının dosya listesine üzerine bırakabilme desteği.
 • Kullanıcı dostu arayüz ve çok kolay kullanım.

  NoT : Yazılımın deneme sürümününde ses dosyalarının yalnızca %50'sini dönüştürebilmektesiniz. Yazılımı herhangi bir kısıtlama olmadan, sınırsızca kullanabilmeniz için 19.95 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir. Yazılımı satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
 • Arial Audio Converter hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
  Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 6 , bu yıl 42 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 296 ses biçim dönüşütrme programı indir arial audio converter indir
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim