Son Aramalar
Audacity (Linux) programını download et , Audacity (Linux) programını indir

Linux » Görüntü - Ses » Audacity (Linux)

Audacity (Linux)
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Linux
Üretici:
Ekleyen:
Audacity (Linux) - kasetleri bilgisayara kayıt etme linuz Audacity indir Audacity linux

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz ve temel müzik efektlerini içeren bir yazılım. Program ile yapabileceğiniz şeylerden birkaçı:

Kendi sesinizi inceltip kalınlaştırabilirsiniz. Akustik bir bağlama ile kayıt yapıp elektro bağlama şeklinde çıkış alabilirsiniz(Ben denedim ve sonuç mükemmel). Bunlardan başka yükleyeceğiniz yeni paketlerle 120'ye yakın çeşit efekt oluyor programda.

Programın dahili Türkçe desteği, melih_efe tarafından hazırlanmıştır.

Not : Programı indirebilmek için 'Programı indir'e tıkladıktan sonra açılacak sayfadaki 'Eğer..' yazısına farenizin sağ tuşuyla tıklayıp 'Hedefi Farklı Kaydet'e basınız.

Audacity (Linux) hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 38 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 1814 audacity audacity linux indir linux audacity indir linux için kasetleri bilgisayara kayıt
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim