Son Aramalar
Audio Studio programını download et , Audio Studio programını indir

Ses - Video » Ses/Görüntü Dönüştürücüler » Audio Studio

Audio Studio
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 7 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7
Ekleyen:
Audio Studio - internet radyo program yükle Audio Studio yükle

Audio Studio Programı Tanıtımı
Audio Studio bir internet radyosu, ses yakalama, ses dosyalarını düzenleme, dönüştürme, Cd/DVD`ye kaydetme ve Cd kopyalamaya yarayan hepsi bir arada tarzında program. Program sayesinde en sevdiğiniz tüm şarkıları ya da çeşitli türdeki şarkıları internet radyosu üzerinden dinleyebilir ve aynı anda kaydedebilirsiniz. Ayrıca internet radyo istasyonlarını düzenleyebilir, yenilerini ekleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

İnternet radyolarını kaydetme haricinde Cd/DVD`lerden MP3, OGG, WMA dosya biçimlerinde şarkı (ses dosyası) çıkartabilir ve bunları önizleme olarak dinleyebilirsiniz.

`Capture Audio` kısmından ses yakalama kaynağı seçip MP3, OGG, WMA dosya olarak kaydedebilir.
`Edit Audio File` kısmından ise ses dosyası üzerinde çeşitli değişiklikler yapılabilir. MP3, MP2, OGG, WMA, CDA, PCX, g721/723/726, VCX gibi dosya biçimleriyle çalışabilir.
`Convert Audio` kısmından WAV, MP3, MP2 OGG, WMA, AVI gibi dosyaları seçip bunlara ekolayzır da ekleyip MP3, OGG, WAV, WMA dosya biçimine kanal, frekans ve bit seçimi de yaparak dönüştürebilir.
`Record Cd/DVD` içinden çoklu ortam CD/DVD yapılabilir ve `Copy CD` kısmından CD kopyalanabilir.

Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanıma sahip programla ses dosyalarını düzenleyebilirsiniz.

 • Windows XP/Vista/7`yi destekler.
 • Çalışabilmesi için bilgisayarda .net 3 Framework gerekli.

  Kısıtlama ve lisans:
  Demo sürüm olarak 7 gün kullanabilirsiniz. Üreticinin sitesinde yer alan formu doldurup, e-posta adresinize gelen anahtarı ilgili yere yazdığınızda demo sürüm 14 güne çıkar. Tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 39.99€`dur.

  Audio Studio hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
 • Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 3 , bu yıl 36 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 483 internet radyo programı audio studio indir
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim