Son Aramalar
BROADCOM Wireless Driver programını download et , BROADCOM Wireless Driver programını indir

Sürücü ve Driver » Modem Driver indir » BROADCOM Wireless Driver

BROADCOM Wireless Driver
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/2003/XP
Ekleyen:
BROADCOM Wireless Driver - BROADCOM Wireless (802.11b & 802.11g)

BROADCOM Wireless (802.11b & 802.11g)Program Tanıtımı
BROADCOM Wireless, Broadcom AirForce ürün ailesi tarafından kablosuz bağlantılar üzerinden internete girebilmeniz için tasarlanmış bir yardımcı araçtır. Bu araç sayesinde hem kablosuz modemler yani yönlendiriciler üzerinden hem de internet erişim noktalarından internete girebilirsiniz. Tabii ki bağlantıyı sağlayacağınız modemin şifresini bildiğiniz takdirde.

Broadcom AirForce ürün ailesi tarafından sunulan bu araç 802.11a, 802.11b, 54g ve Intensi-fi desteklerine sahip olduğundan bağlantı sağladığınız modemden en yüksek hızda verim alabilir ve uyumluluk sorunu da yaşamazsınız.

Günümüzde birçok dizüstü bilgisayarda Broadcom markalı ağ kartları bulunduğundan bu markaya sahip kullanıcıların mutlaka kurması gereken bir araçtır. Oldukça verimli çalıştığı söylenebilir.

Bu araçla ayrı Wi-Fi bağlantısı da yapabilirsiniz. Apple, Belkin, Buffalo, Dell, eMachines, Gateway, HP, Linksys/Cisco, ve Motorola markalı Wi-Fi bağlantı sağlayıcıları ile rahatlıkla internete girebilirsiniz.

BROADCOM Wireless Driver hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 4 , bu yıl 31 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 3599 broadcom wireless programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim