Son Aramalar
Bağlantı Sorun Tespit Programı programını download et , Bağlantı Sorun Tespit Programı programını indir

İnternet » Ağ (Network) » Bağlantı Sorun Tespit Programı

Bağlantı Sorun Tespit Programı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 15 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/2003/XP/Vista
Üretici:
Ekleyen:
Bağlantı Sorun Tespit Programı - VisualRoute Lite Edition nette bağlantı sorun bulucu yükle indir

VisualRoute Lite Edition Programı Tanıtımı
VisualRoute, bağlantı problemlerini tespit eden sanal rota yazılımıdır. VisualRoute bağlanma sorunlarını otomatik olarak analiz edebilen hızlı bir programdır. Program, siz interneti kullanırken IP paketlerinizin izlediği rotaları görüntülemekte kullanabileceğiniz bir dünya haritası sunar. VisualRoute ayrıca paraleldeki tüm IP sekmelerini (ardışıklar hariç) izleyebilmenizi sağlar ve böylece konvansiyonel Traceroute programlarından daha hızlı sonuçlar verir.

Ayrıca yazmış olduğunuz bir web adresinin hangi sunucular üzerinde dolaşarak size ulaştığını görebilirsiniz. (Eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.)

VisualRoute ayrıca pop-up Whois ve Loose Source Route (LSRR) bilgisini de destekler. VisualRoute Server paketinde olan ve programı merkezi bir sunucu üzerinden yüklemenizi ve sonra Java-kullanabilir bir Web tarayıcı üzerinden programa kullanıcı erişimine sahip olabilmenizi sağlayan bir özellik olan AutoWeb`i içerir. Bu sürüm İngilizce`den farklı bir dilde işletim sistemi kullananlar için DNS aramalarıyla ilgili bir hata düzeltmesi içeriyor. Ping atıp geri dönüşün nereye kadar gerçekleşebildiğini, problemin hangi bölgede ortaya çıkabildiğini görebiliyorsunuz. Programın güzel yanı, ileri seviye problemleri çözmek isteyenlere yönelik olmanın yanı sıra son kullanıcıların dikkatini çekecek tarzda olması.

Programın tam sürümü 49.95$`dır.

Bağlantı Sorun Tespit Programı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 3 , bu yıl 44 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 287 visualroute lite edition bağlantı hatası nerede
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim