Son Aramalar
Bedava Dosya Şifreleme Programı programını download et , Bedava Dosya Şifreleme Programı programını indir

Araçlar » Şifreleme - Güvenlik » Bedava Dosya Şifreleme Programı

Bedava Dosya Şifreleme Programı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Üretici:
Ekleyen:
Bedava Dosya Şifreleme Programı - AxCrypt Şİfreleme Programıdır

AxCrypt Program Tanıtımı
AxCrypt, alanında lider olan açık kaynak kodlu dosya şifreleme yazılımıdır. Sorunsuz bir şekilde dosyalarınızı şifreleyebileceğiniz AxCrypt ile özel dosyalarınız artık güvende olacak.

Yerel sabit disk veya ağ sunucusu üzerinde depolanan özel mektuplar, yazışmalar, iş bilgileri, sağlık bilgileri, finansal detaylar gibi dökümanlarınızı AxCrypt ile koruyabileceksiniz.

Çok kolay bir şekilde dosyalarınızı AxCrypt ile şifreleyebilir, istediğiniz zaman dosyaya koyduğunuz şifreyi kaldırabilir veya değiştirebilirsiniz. Yazılım bu konuda size oldukça geniş bir kullanım alanı sunuyor. Ayrıca, çift tıklama ile şifrelenmiş uygulamayı düzenleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Yazılım, tamamen ücretsiz ve geliştiriciler için açık kaynak kodludur. Oldukça küçük bir boyuta sahip olan yazılım ile dosya şifrelemek artık daha kolay olacak.

Bedava Dosya Şifreleme Programı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 3 , bu ay 6 , bu yıl 42 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 227 axcrypt ücretsiz dosya şifreleyici axcrypt indir bedava şifreleme proğramı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim