Son Aramalar
Bilgisayar Korsanı Engelleme Programı programını download et , Bilgisayar Korsanı Engelleme Programı programını indir

Güvenlik » Çeşitli » Bilgisayar Korsanı Engelleme Programı

Bilgisayar Korsanı Engelleme Programı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7
Üretici:
Ekleyen:
Bilgisayar Korsanı Engelleme Programı - Kaspersky TDSSKiller indir bilgisayar korsanları engelleyici program indir

Kaspersky TDSSKiller bir rootkit algılama ve temizleme yazılımıdır. Rootkitler özellikle bilgisayar korsanları tarafından kullanılmakta olan zararlı araçlardır. Bilgisayar korsanları bu zararlı araçlarla izinsiz olarak giriş yaptıkları ve saldırdıkları bilgisayarlarda kendilerini gizlemekte ve bilgisayar yöneticilerinin kullanım haklarına sınırsızca sahip olabilmektedirler.

Ayrıca bilgisayar korsanları rootkitler ile kullanmış oldukları diğer zararlı araçları(truva atları, casus yazılımlar, solucanlar) gizli hale getirerek oldukça sessiz biçimde kişisel ve kurumsal bilgisayar sistemlerine zarar verebilmektedirler.
Yani rootkitler hem kendileri gizli olarak sistemde çalışırken hem de diğer zararlı araçların gizlenmesini sağlamaktadırlar. Kaspersky TDSSKiller yazılımı rootkitler ile sisteminize verilebilecek olan zararın önüne geçme işlevini gerçekleştirmektedir. Sahip olduğu veritabanı ile popüler tüm rootkitleri tanımlayabilen yazılım bu zararlıları sistemden kaldırma işlemini de başarılı biçimde yapabilmektedir.

Çalışan uygulamaları, Windows Kayıt Defterini ve tüm sabit sürücülerinizi gizli biçimde çalışan bu zararlıları tanımlamak için çok hızlı bir biçimde taramakta ve bulduğu gizlenmiş araçları sistem üzerinden kaldırabilmektedir. Boyutu oldukça küçük olan yazılımın kullanımı da gayet basittir. Zaten kullanışlı bir arayüze sahip olması ve bir tıklama ile işlem yapmaya başlaması bunu ortaya koymaktadır.

Bilgisayar Korsanı Engelleme Programı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 3 , bu yıl 34 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 293 kaspersky tdsskiller rootkiller temizleyici bedava root killer cleander download
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim