Son Aramalar
Bozuk Resimleri Düzeltme Programı programını download et , Bozuk Resimleri Düzeltme Programı programını indir

Grafik - Resim » Düzenleyiciler » Bozuk Resimleri Düzeltme Programı

Bozuk Resimleri Düzeltme Programı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows NT/2000/2003/XP/Vista
Üretici:
Ekleyen:
Bozuk Resimleri Düzeltme Programı - bedava bozuk resim onarma programı indir Bozuk Resimleri Düzeltme Programı yükle

Picture Doctor, bozulmuş/zarar görmüş grafik dosyalarını kurtarma programıdır. JPEG ve PSD dosya türlerini destekler. Program bozuk grafik dosyalarını geri yükler ve BMP olarak kaydeder. Kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir. Ayrıntı içinde boğulmadan dosya içinde zarar görmüş grafik dosyalarınızı onarabilirsiniz. Bunu yapmak içinde Add Files (kurtarmak istediğiniz bozuk ya da hasarlı dosya ekle) yoluyla dosya seçmelisiniz. Daha sonra 'Start' tuşuna bastığınızda kurtarma işlemi başlatılır. Program bu kurtarılan dosyaları kendi klasörü içine kaydeder. (Çıktı klasör ayrıca ayarlanabilir)

Program diğer grafik dosya kurtarma programlarından farklı çalışır. Genel disk taraması yapmaz. Sadece sizin gösterdiğiniz bozuk ya da hasarlı dosyaları (JPEG ve PSD) düzenleyebilir.

Özellikler:
 • JPEG ve PSD dosya sistemini destekler.
 • PSD resimlerin veri katmanını kurtarır.
 • Kolay kullanım.
 • Toplu dosya işleyebilir.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programın bu deneme sürümünde hem 30 gün sınırı var hem de çıktı dosyaya filigran eklenir. Bu doğrultuda ancak satın aldığınız takdirde bu işlem gerçekleşir. Satın almadan önce programın yararlı olup olmadığına bakılabilir. Lisanslı fiyatı ise 99.50$'dır.
 • Bozuk Resimleri Düzeltme Programı hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
  Bu program bu gün 5 ,bu hafta 19 , bu ay 64 , bu yıl 870 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 32943 picture doctor picture doctor indir picture doctor yükle bozuk resimleri düzeltme programı
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim