Son Aramalar
Bulmaca Hazırlama Proğramı programını download et , Bulmaca Hazırlama Proğramı programını indir

Oyun » Bulmaca » Bulmaca Hazırlama Proğramı

Bulmaca Hazırlama Proğramı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Bulmaca Hazırlama Proğramı - EclipseCrossword bulmaca hazırlama programıdır

EclipseCrossword, dakikalar içersinde bulmaca oluşturmaya yarayan ücretsiz bir programdır. Aslında basit. Programa kelime ve ipuçları listesini yazıyorsunuz, gerisini program saniyeler içersinde hallediyor. Program 4 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş.Programı kimler kullanabilir:

Öğretmen ve veliler: Bulmaca tüm konular için kelime ve dersleri gözden geçirmede kullanılabilir. Mantıksal düşünme ve doğru yazmayı geliştirir. Bulmacalar basılı olarak ya da web sitenize yüklenebilir.

Webmaster: İnternet sitelerinde kullanılabilir. EclipseCrossword ile kolayca etkileşimli bulmaca ve web sayfaları oluşturulabilir. Ziyaretçi web sitesinde bulmaca çözebilir ve yazdırabilir.Haber bülteni editörleri: Bülten okumayan takipçiler için bültene bulmaca ekleyerek daha etkili olması sağlanabilir.

Siz: Herkese mükemmel görünümlü bulmacalar üretmek için kullanılabilir.Tabii, sadece bu kadar da değil. Bunların haricinde yaptığı işe farklılık kazandırmak isteyen kişiler tarafından da kullanılabilir.

Not: İndirdiğiniz dosya 48 KB`dir. Programı kurmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyulur. Çift tıklayıp kurulumu internetten indirir (çok kısa sürer).

Program ücretsizdir.

Bulmaca Hazırlama Proğramı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 3 , bu ay 5 , bu yıl 47 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 953 eclipsecrossword bulmaca yapma programı indir bulmaca yapma ücretsiz bulmaca hazırlama programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim