Son Aramalar
Button Yapma Programı programını download et , Button Yapma Programı programını indir

Web Araçları » Site Tasarım ve Yönetimi » Button Yapma Programı

Button Yapma Programı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Ingilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Button Yapma Programı - button yapma programı indir button yapıcı download 3D Button Visual Editor indir 3D Button Visual Editor kaydet

Program Hakkında
3D Button Visual Editor, web tasarımlarında büyük oranda işinizi kolaylaştıracak özelliklere sahip, 3 boyutlu butonlar oluşturma yazılımıdır.

Program içeriğinde barındırdığı temaları dilediğiniz renkler ve yazı ile düzenleyerek, dilediğiniz resim dosyası biçiminde kaydetmenize olanak sağlar. Dilerseniz, programın sıkıştırma özelliğini kullanabilir, bu sayede butonun kalitesini bozmaksızın, küçük boyutlu olmasını sağlayabilirsiniz.
Programda bulunan temaların yanı sıra dilerseniz butonları, MS Ofis 2007, MS Ofis 2003 ya da Vista Aero temalarına uygun renklerde hazırlayabilirsiniz. Üzerine yazdığınız yazıya dilediğiniz düzenlemeyi yapabilir, sağa sola kaydırabilir, boyutunu büyütebilir, küçültebilir ya da butonunuza uygun renk ile değiştirebilirsiniz. Butonun üzerine gelindiğinde yazının renginin değişmesini sağlayabileceğiniz gibi, butonun renginin değişmesini de sağlayabilirsiniz. Butona uyumlu olacak şekilde daha önce hazırlamış olduğunuz resimlerinizi, örneğin işaretlerinizi ya da logonuzu, butonunuza ekleyebilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz butonları programda tema olarak kaydedebilirsiniz. Daha sonra bu temayı seçerek üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.
Programın anlık çalışan önizleme özelliği sayesinde, uygulamak istediğiniz temanın üzerine tıkladığınızda butonunuzun nasıl göründüğünü görebilirsiniz. Birden fazla butonu tek bir dosya olarak kaydedebilir ve düzenlemenizi tek dosya üzerinden yapabilirsiniz. Kaydedilen dosya biçimini değiştirebilir, ayrıca isterseniz şeffaf resim biçimlerinden birini de seçebilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri :

 • 3 Boyutlu buton oluşturma
 • Vista, Ofis 2007, Ofis 2003 temaları ile uyumlu butonlar oluşturma
 • PNG, JPG, BMP, GIF dosya biçimlerinde kaydetme olanağı
 • Kendi temanızı oluşturma ve çalışmanızı tema olarak kaydetme
 • Birden fazla resim ile çalışabilme
 • Arka plan resmi ekleyebilme
 • Renk ve yazı düzenlemeleri yapabilme
 • Yapılan işlemlerin raporlarını görüntüleme
 • Kullanışlı birçok 3 boyutlu hazır butonlar
 • Kullanıcı dostu, kolay arayüz

  Programın bu deneme sürümünde oluşturmuş olduğunuz butonların sağ üst köşesinde demo yazısı ile karşılaşıyorsunuz. Programın tam sürümünü sitesinden 49$ karşılığında temin edebilirsiniz.

  Button Yapma Programı hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
 • Bu program bu gün 0 ,bu hafta 3 , bu ay 20 , bu yıl 134 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 4898 3d button visual editor 3d button visual editor indir button yapıcı indir button maker indir
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim