Son Aramalar
CHM PDF yapma programını download et , CHM PDF yapma programını indir

Araçlar » Çeşitli » CHM PDF yapma

CHM PDF yapma
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Özellik Kısıtlamalı / DeMo
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
CHM PDF yapma - Atop CHM to PDF chm uzantılı dosyaları pdf dönüştürücü

Atop CHM to PDF Programı Tanıtımı
Atop CHM to PDF bir dosya dönüştürme programıdır. Program sayesinde CHM (Windows yardım dosyası) tarzında hazırlanmış dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde PDF dosya türüne dönüştürebilirsiniz. Tek pencere içinden `Add file` tuşuna basıp, dosya seçimi yaptıktan sonra dönüştürme işlemi başlatılır.

Programın ayarları içinden çıktı PDF`nin ayarları düzenlenebilir. Örneğin; sayfa boyutu (A4, A5 gibi), konum (yatay, dikey), içindekiler kısmı düzenlenebilir.

Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanım ile hızlı bir şekilde CHM dosyalarını PDF haline getirebilirsiniz. Ayrıntı ve fazla ayar gerektirmeyen yapısıyla rahat bir şekilde dönüştürme yapılabilir.

Kısıtlama ve lisans:
Demo sürümde 16 sayfa dönüştürme yapabilir. Tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 35$`dır.

CHM PDF yapma hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 2 , bu ay 4 , bu yıl 62 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 845 atop chm to pdf chm uzantısını pdf yao
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim