Son Aramalar
C C Generals: Zero Hour Yaması programını download et , C C Generals: Zero Hour Yaması programını indir

Oyun » Yamalar » C C Generals: Zero Hour Yaması

C C Generals: Zero Hour Yaması
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Wİndows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
C C Generals: Zero Hour Yaması - C&C Generals Zero Hour oyununun yaması

C&C Generals: Zero Hour oyununun bir yaması. Bu yama ile bütün general ülkelerinin avantajlı olan birçok kısmı biraz eksiltilerek oyun daha zevkli bir hal almış. Super Weapon General'in Auro Alpha uçaklarının süper etkileri azaltılmış(ama yine de hala çok etkili), Infantri Generals'in helikopterlerinin Bunker özellikleri 400 dolar verip öyle etkin hale geliyor ve birçok yeni özellikler. Oyun bu yaması ile gerçekten daha oynanabilir ve gerçekçi bir hal almış.

Not: Oyunu internetten çevrimiçi oynamak için oyunun orjinal sürümüne ihtiyaç duyacaksınız. Fakat oyunun orjinali ülkemizde artık satılmamaktadır. Kredi kartınız ile birçok siteden satın alabilirsiniz.

C C Generals: Zero Hour Yaması hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 3 , bu yıl 35 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 639 c c generals zero hour yaması
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim