Son Aramalar
CryptBox 2011 programını download et , CryptBox 2011 programını indir

Araçlar » Şifreleme - Güvenlik » CryptBox 2011

CryptBox 2011
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Özellik Kısıtlamalı / DeMo
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7
Üretici:
Ekleyen:
CryptBox 2011 - özel dosya şifreleyici CryptBox 2011 indir

CryptBox 2011 Programı Tanıtımı
CryptBox, kişisel verilerinizi şifrelemek amacıyla kullanılabilecek bir program. Program kişisel verileri, belgeleri, mektupları, fotoğrafları, videoları, muhasebe kayıtlarını ya da aklınıza gelebilecek her türlü dosyayı şifreleyip saklayabilir. Bu sayede birçok riski bertaraf edip, önemli dosyalarınızı kem gözlerden korur ya da görünmesini engellersiniz. Ayrıca bir bilgisayar korsanlığına karşı önemli verileriniz güvende kalır.

Program verileri güvenli bir şekilde saklamaya olanak sağlar. Program verileri Windows içinde `kasa` olarak adlandırılabilecek şekilde `sanal sürücü` içinde muhafaza eder.

Programın sihirbaz arayüzü sayesinde adım adım, kolay, güvenli bir şekilde şifreleme algoritması ve parola seçimiyle işlemi gerçekleştirir.

CryptBox, ABD Savunma Bakanlığı onaylı AES-256 bit şifreleme algoritması kullanarak verileri şifreler.

Program normal sürücülere monte edilebilen güvenli dosya oluşturma haricinde ayrıca tüm sürücüleri kolayca şifreleyebilir. Hatta Windows çalışırken bile sistem sürücüsünü şifreleyebilir.

TravelSafe ile bir USB Stick veya CD ortamı oluşturduysanız bir internet kafe ya da işyerinde kullanacak şekilde Stick üzerinden doğrudan başlatılabilir.

Ayrıca güvenli dosya yok etme uygulamasına da sahip. Bu sayede bir daha geri getirilmeyecek şekilde önemli dosyalarınız parçalanabilir.

Uyarılar: Bu tür programları kullanırken daima dikkatli olmakta fayda var. Kullandığınız şifreleri unutursanız bir daha dosyalarınıza erişemeyebilirsiniz!!!

Uyarılar: Programı İngilizce seçeneği ile kurmama rağmen açılış ekranı Almanca geldi. Açılışta deneme kullanım ve satın al seçenekleriyle ilgili pencere gelir. Bunları aştıktan sonra üst kısımda bulunan options içinden İngilizceye çevirebilirsiniz.

Deneme kullanım ile ilgili:
Deneme sürümünü etkin hale getirmek için ürün anahtarı almalısınız. Bunu da şu şekilde yapıyorsunuz. Öncelikle açılan pencerede bulunan e-posta ve isim kısmını doldurup altta buluunan get unlock code now tuşuna tıklayın. Daha sonra e-posta adresinize gelen ürün etkinleştirme kodunu kayıt kısmına girip unlock now dedikten sonra programı kullanabilirsiniz.

Kısıtlama ve lisans:
süre ile ilgili kısıtlama görülmüyor. Kullanım kısıtlaması (açma/kaydetme vs.) olabilir. Tam kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95`dur.

CryptBox 2011 hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 2 , bu ay 7 , bu yıl 40 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 224 şifreleme programı cryptbox 2011 dosya şifreleyici
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim