Son Aramalar
Desktop Firewall programını download et , Desktop Firewall programını indir

Güvenlik » Antivirüs » Desktop Firewall

Desktop Firewall
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista
Üretici:
Ekleyen:
Desktop Firewall - güvenlik duvar proğramı indir Desktop Firewall yükle

Webroot Desktop Firewall, bir kişisel güvenlik duvarı yazılımıdır. Bilgisayarınızı izinsiz erişimlerden korumakta olan yazılım, gelen ve giden internet trafiğini de sürekli izlemektedir. Böylece bilgisayarınıza dışarıdan yapılacak olası saldırılar engellenmektedir. Çift yönlü bir güvenlik duvarı olarak nitelendirilebilen Webroot Desktop Firewall, sizin bilgisayarınızdan denetiminiz dışında diğer bilgisayarlara veri gönderilmesinin de önüne geçebilmektedir.

Güvenlik duvarı olmayan bir bilgisayar korsanlar için kolay bir av olur, solucanlar, uzanktan erişim sağlayan truva atları ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı korunmasız kalır. Casus yazılım engelleme aracı ve virüsten koruma yazılımı güvenlik korumasının yalnızca bir bölümünü oluşturur. O nedenle bir güvenlik duvarı kritik bir bileşendir, Webroot Desktop Firewall internet tehditlerine karşı bilgisayarınızın güvenliğini sağlar ve çevrimiçi saldırılardan mağdur olma riskinizi azaltır.

Not : Yazılımın deneme sürümünü 30 gün süreyle kullanabilirsiniz. Bu süreden sonra yazılımı kullanabilmeniz için 29.95 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

Desktop Firewall hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 3 , bu yıl 38 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 257 kişisel güvenlik duvarı desktop firewall
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim