Son Aramalar
DirectX programını download et , DirectX programını indir

Araçlar » Sistem Yamaları » DirectX

DirectX
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows NT/2000/2003/XP
Üretici:
Ekleyen:
DirectX - DirectX 9.0c 9.0c (Mart 08) bedava download et DirectX 9.0 ücretsiz indir DirectX 9.0c 9.0c (Mart 08) bedava indir

Microsoft'un genel olarak oyunlar için ürettiği yazılımın bu sürümünde grafik tabanlı uygulamalar için de destek sunması oldukça hoş. Ancak tabiki bir OpenGL teknolojisiyle karşılaştırılamaz. Yine de son çıkan ekran kartlarından en iyi performansı almak ve tüm özellikleriyle kullanmak için sisteminizde muhakkak olması gereken bir Microsoft sistem eklentisi. Ayrıca standart sürüme ek olarak bu SDK sürümü ile, DirectX tabanlı uygulamalar da geliştirebiliyorsunuz. Programın Yeni Sürümünün Özellikleri :
 • DirectX Kodu Ağustos Güncelleme paketi
 • Direct3D eklentileri Kütüphanesi
 • Araçlar, uygulamalar, örnekler ve belgeler
 • DirectX 9.0c sistem çalıştırılabilir dosyaları (oyunları ve bu tabanlı uygulamaları çalıştırabilmek için)
 • DirectX 9.0 uygulama geliştirme arabirimi (SDK ile)
 • DirectX, C++ ve C# tabanlı geliştirmeler için örnek uygulamalar, kodlar, araçlar ve kaynak kodları

  Not : DirectX 9.0c paketi Windows XP tabanlı olarak geliştirilmesine rağmen Windows 98 ve ME üzerinde de kurulup kullanılabilir. Ancak yeni nesil DirectX sürücülerinden tam performans alabilmeniz için Windows XP ya da üstü bir işletim sistemine geçmeniz tavsiye ediliyor.

  DirectX in Kurulumu :
  Öncelikle daha sonra sileceğiniz geçici bir klasör oluşturun. Mesela masaüstünüze olabilir. Sonra indirdiğiniz bu DirectX i çift tıklayınca dikdörtgen bir pencere çıkacak ve sağ tarafında Browse butonu olacaktır. Browse butonuna basıp az önce oluşturduğunuz klasörü gösterip Extract deyin. Sonra oluşturduğunuz klasöre girip içerisindeki Setup.exe yi çalıştırıp kurulmasını bekleyin. Makinenizi yeniden başlatıp, oluşturduğunuz geçici klasörü silin.
  Başka bir işlem ve/veya ayar yapmanıza gerek yoktur.
  Kurulum Anlatımı : Üst Editör Acne
 • DirectX hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
  Bu program bu gün 0 ,bu hafta 3 , bu ay 6 , bu yıl 51 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 1723 directx directx indir directx 9 indir directx 9c yükle
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim