Son Aramalar
Effects Library for Power Point programını download et , Effects Library for Power Point programını indir

Araçlar » Çeşitli » Effects Library for Power Point

Effects Library for Power Point
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Effects Library for Power Point - slaytlara animasyon ekleme programı

Tanıtım:
Effects Library, Microsoft Powerpoint'de hazırladığınız slaytlara farklı animasyonlar eklemek için hazırlanmış bir program. Program PowerPoint’in 2000,2002 ve 2003 sürümlerini destekliyor. Programlanmış 38 hazır animasyonla geliyor ve kendiniz de animasyonlar üretip animasyon kütüphanesi oluşturabiliyorsunuz.

Microsoft PowerPoint 2003 sürümünü baz alarak konuşursak Effects Library çok da başarılı bir yazılım değil. Çünkü Microsoft PowerPoint’in 2003 sürümünde animasyonlar için çok sayıda seçenek ve özelleştirme imkanı mevcut. Effects Library buna pek de fazla bir şey katmıyor.

Firmanın Effects Library ile entegre çalışan Photoshop Import (fiyatı 179$!) ve Import/Export (fiyatı 45$) iki yazılımı daha mevcut. Toplam maliyet açısından baktığınızda sadece sunum hazırlamak için kullanılan bir programa eklentiler için bu kadar bedel ödemek akılcı gelmiyor. Çok daha uygun fiyata daha geniş seçenekler sunan yazılımlar mevcut.
Programı kurduğunuz zaman PowerPoint’e menü ve araç çubuğu olarak entegre oluyor ve kullanım güçlüğü çekmiyorsunuz.

Effects Library for Power Point hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 41 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 547 effects library for power point
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim