Son Aramalar
Explorer 9 Türkçe programını download et , Explorer 9 Türkçe programını indir

İnternet » Tarayıcı » Explorer 9 Türkçe

Explorer 9 Türkçe
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows Vista/7
Üretici:
Ekleyen:
Explorer 9 Türkçe - Internet Explorer 9 türkçe full indir İnternet explorer 9 indir

Internet Explorer 9
Microsoft'un son bombası Internet Explorer 9 yayınlandı! İşte IE9'daki yenilikler ve indirme bağlantısı...
Microsoft, internet tarayıcısının son jenerasyonu Internet Explorer 9'u bugün yayınladı. Yeni tarayıcı, Internet Explorer için büyük bir adımı temsil ediyor.
IE9, beta aşamalarında HTML5'e yoğunlaşması ve web standartlarına verdiği destekle büyük ilgi toplamıştı. IE8'den yaklaşık iki sene sonra PC'lerimize gelen IE9, artık herkesin kullanımına açık.
İzleme koruması ve İzleme koruması listeleri IE9'daki en önemli yeni gizlilik işlevlerinden. Önemsiz uyarıların otomatik olarak kaybolması, sekmelerin farklı bir çubukta açılıp yerden kazandırması ve 'tutturulmuş' sitelerde birden fazla giriş sayfasına izin verilmesi de yenilikler arasında.
İngilitere Internet Explorer müdürü Julia Owen, Internet Explorer 9'daki yenilikler hakkında şunlara değiniyor: "Desteklediğimiz standartlarda bazı değişiklikler yaptık. Bunun yanında ActiveX filtrelemeyi ekledik ve gizlilikte bazı değişikliklere gittik."
Internet Explorer 8, rakip tarayıcılardan yavaş olması nedeniyle eleştiriliyordu ancak Microsoft, yeni tarayıcısıyla hız testi dünyasına da giriş yaptı ve IE9'un hızlı çalıştığını kanıtladı. Yeni JavaScript motoru Chakra ile rakiplerini zor durumda bırakan IE9, JavaScript hız testlerinde diğer tarayıcıları geçmeyi başardı.
Donanım hızlandırması: IE9 beta sürümünde tanıtılan web sayfalarını oluşturmada grafik işlemcinin gücünden faydalanarak sayfaların açılışının hızlandırılması, büyük bir adım. Bu işlev, Farmville gibi tarayıcı oyunlarında ve zengin web uygulamalarında performans artışı sağlayacak. Ancak yeteri kadar iyi bir GPU'nuz olmadığını düşünüyorsanız, bu özelliği seçeneklerden kapatabilirsiniz. IE9 aynı zamanda gereksiz güç tüketimini engelleyerek laptop'larda pil ömrünü de uzatacak.
Microsoft'un yeni tarayıcısının Mozilla Firefox, Google Chrome ve Apple Safari gibi dev rakiplerin önünde nasıl bir performans sergileyeceğini merakla bekliyoruz.
Internet Explorer 9 RTM sürümünü aşağıdan kullandığınız işletim sistemine tıklayarak indirebilirsiniz.

Not: Tarayıcı Windows XP'de çalışmıyor.

Internet Explorer 9 indirme adresleri 

Download: Windows 7 (32 bit) / Türkçe

Download: Windows 7 (32 bit) / İngilizce

Download: Windows 7 (64 bit) / Türkçe

Download: Windows 7 (64 bit) / İngilizce

Download: Windows Vista (32 bit) / Türkçe

Download: Windows Vista (64 bit) / İngilizce

Download: Windows Vista (64 bit) / Türkçe

Download: Windows Vista (64 bit) / İngilizce

Explorer 9 Türkçe hakkında yapılan son 3 yorum

  • gazi
    Explorer 9 Türkçe gazi dedi ki;

    olumlu

    11.02.2014 06:38
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 3 , bu ay 13 , bu yıl 136 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 9529 internet explorer 9 türkçe indir explorer 9 eindows 7 indir vista explorer 9 indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim