Son Aramalar
FTPGetter Pro programını download et , FTPGetter Pro programını indir

İnternet » FTP (Dosya Transferi) » FTPGetter Pro

FTPGetter Pro
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 15 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7
Üretici:
Ekleyen:
FTPGetter Pro - FTP sunucuya dosya aktarma proğramı FTPGetter Pro yükle indir

FTPGetter Pro Programı Tanıtımı
FTPGetter Pro bir dosya transfer (FTP) programıdır. Windows Gezgini`ne benzer görsel arayüzü ve ikiye ayrılmış pencere yapısıyla dosyaları yerelden sunucuya, sunucudan yerele hızlı ve kolay bir şekilde aktarabilir.

Öncelikle bir FTP profili oluşturmalısınız. Profiles > NewProfile yolundan, gelen pencereye bağlantı bilgilerini girip hesabı etkinleştirmelisiniz. Daha önce FTP programıyla çalışmışsanız hiç yabancılık çekmeden aynı şekilde bu programla da çalışabilirsiniz.

Bağlantı özelliklerinden FTP sunucu bağlantı ayarları ayrıntılı bir şekilde görülebilir. Her seçenek ayrıntılı açıklamayla her türlü bağlantı yapılandırması hakkında bilgi verir.

Otomatik görevlendirme oluşturarak dosya yükleme ve indirme işinin hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlanabilir ve toplu işlemler için süzgeç kullanılabilir.

Özellikler:
 • Yerleşik zamanlayıcı sayesinde haftanın belli günleri ya da zamanı içinde yapılacak işler otomatik gerçekleştirilebilir.
 • Dosyaları yeniden adlandırabilir, silebilir, taşıyabilir.
 • Sık kullanılanlar klasörü oluşturarak sık kullandıklarınızı oraya atabilirsiniz.
 • Windows Gezgini tarzında arayüz ile kolay kullanım.
 • Farklı güvenlik mekanizmaları (SSL v2, SSL v3, TLS v1, TLS v1.1) kullanarak, FTP sunucuyla güvenli PEM/ASN1 ya da PKCS12 sertifikaları kullanıp, doğrulama yaparak dosya aktarımı gerçekleştirebilir.
 • Windows®7 (x86/x64), Windows®Server 2008 (x86/x64), Windows®Server 2003, Windows®Vista, Windows®XP, Windows®2000`i destekler.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 15 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Ayrıca sınırsız FTP profili oluşturabilir fakat sadece ikisiyle çalışabilirsiniz. Tam kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise (Pro) 85$`dır.

  FTPGetter Pro hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
 • Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 3 , bu yıl 26 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 207 ftp ftp dosya aktar aktarma programı ftpgetter pro
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim