Son Aramalar
FastestFox programını download et , FastestFox programını indir

İnternet » Tarayıcı » FastestFox

FastestFox
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 7/Win Vista/Win XP/Win 2000
Üretici:
Ekleyen:
FastestFox - FastestFox yükle SmarterFox, yükle

Eski adıyla SmarterFox yeni adıyla FastestFox, Firefox kullanıcıları için tarayıcıya eklediği ekstra özelliklerle internette gezmeyi hızlandırarak daha keyifli hale getiriyor. FastestFox sayesinde internette gezerken arama yapmak için Google, Wikipedia veya Twitter gibi sitelere tek tık ile ulaşabileceksiniz. FastestFox eklentisi, mouse yardımıyla seçtiğiniz kelime veya kelime gruplarının üzerine yerleştirdiği logolarla istediğiniz siteye hızlı erişim sağlıyor. Kullanıcıları yeni sayfa açmak ve internet adresi girmek gibi işlemlerden kurtaran eklenti kullanıcıya zaman kazandırıyor.
Wikipedia Kenar Çubuğu
FastestFox, Wikipedia nın sol tarafına ilgili başlıklarla ilgili bir kenar çubuğu yerleştiriyor. Bu sayede wikipedia üzerinden arama yaparken hız kazanıyorsunuz.

Popup bubble
Bu özellik sayesinde yine mouse yardımı ile seçtiğiniz kelimeleri sağ tık yardımıyla wikipedia ve/veya google da aratabilirsiniz.

Geliştirilmiş Adres Çubuğu
FastestFox tarayıcınızın adres çubuğunu google arama motoruna çeviriyor. Siz tarayıcınıza yazı yazmaya başladığınız anda otomatik olarak google araması başlatan sistem başka bir sayfa açmadan alakalı sayfalara gitmenizi sağlıyor.

qlauncher
Yer imleri menüsüne qlauncher isimli bir dosya açan eklenti Facebook, Myspace, Youtube, Wikipedia gibi en popüler sitelere hızlı erişim sağlıyor. Ayrıca Ctrl-Space kısayoluyla google arama motoruna hızlı erişim sağlıyor. Bu kısayolu istediğiniz şekilde değiştirebiliyorsunuz.

FastestFox un en önemli avantajlarından beri özelliklerinin aktif/pasif özelliğiyle kullanılabilmesi. Bu sayede isteğinize göre eklentinin özelliklerinin tamamını veya bir kısmını kullanabilir veya eklentiyi kişiselleştirebilirsiniz. Size tarayıcınızı kullanırken zaman kazandıracak eklenti özellikle uzun saatlerini internette geçiren kullanıcılar için ideal.

FastestFox hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 5 , bu yıl 43 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 308 smarterfox smarterfox download fastestfox
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim