Son Aramalar
Ferhenga Yekbun programını download et , Ferhenga Yekbun programını indir

İş - Ofis » Sözlük » Ferhenga Yekbun

Ferhenga Yekbun
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Ferhenga Yekbun - Türkçe Kürtçe sözlük full download Kürtçe Turkce sözlük bedava download

Kürtçe Türkçe - Türkçe Kürtçe Sözlük
Ferhenga Yekbun, Türkçe - Kürtçe ve Kürtçe - Türkçe dönüşümlü çeviri yapabilen çok kullanışlı bir sözlük programı. Program veritabanında 25.000 adet kelime ve deyim bulunmaktadır. Basit kullanımı ve kullanıcı arayüzünü Kürtçe veya Türkçe olarak belirlemek de mümkün. Aynı pencerede hem Türkçe-Kürtçe sözlüğü hem de Kürtçe-Türkçe sözlüğü kullanabilme imkanı da sunuyor.

Program sadece yazdığınız harflerle başlayan kelimeleri aramakla sınırlı kalmıyor. Yazdığınız harf/hece/kelimeleri içeren aramalar, hatta yazdığınız harf/hece/kelimelerle biten aramalar da yapabilirsiniz.

Ferhenga Yekbun v6.3 Yenilik

kullanımı kolay bir sözlüktür. Her alanda alanla ilgili kullanıcıya yardımcı olan açıklama yazıları bulunur ve bu açıklamalar seçtiğiniz arayüz diliyle karşınıza çıkar. Menüler Kürtçe ise açıklamalarda Kürtçe olacaktır.

Not: Yekbun'un sözlüğü tüm Windows işletim sistemlerinde çalışır ancak win98 de çalışmaması halinde 5,29 MB boyutundaki MicrosoftDataAccesComponents 2.8 MDAC_TYP.EXE programını da indirip kurmanız gerekir.

Ferhenga Yekbun hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 2 , bu ay 8 , bu yıl 157 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 24106 türkçe kürtçe sözlük indir kürtçe türkçe sözlük indir ferhenga yekbun bedava ferhenga yekbun indir kürtçe sözlük indir turkce kürtçe sözlük download
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim