Son Aramalar
Flash Veri Kurtarma Programı programını download et , Flash Veri Kurtarma Programı programını indir

Grafik - Resim » Çeşitli » Flash Veri Kurtarma Programı

Flash Veri Kurtarma Programı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows NT/2000/2003/XP/Vista
Üretici:
Ekleyen:
Flash Veri Kurtarma Programı - SoftOrbits Flash Drive Recovery usb sürücüden silinen resimleri kurtarma dijital kameradan silinen dosyaları kurtarma programı

Program Hakkında
SoftOrbits Flash Drive Recovery, Flash veri kurtarma programıdır. Program, dijital kamera, flaş sürücü, USB sürücü ve bellek kartlarından silinmiş dosyaları okuyabilir. Bu sayede silinmiş, kaybolmuş resim, belge, MP3 ve diğer dosyaları ayrıca hafıza kartlarının biçimlendirilmesi sonucu kaybolmuş dosyaları kurtarabilir.

Bu deneme sürümde kaybolmuş resim, müzik gibi dosyaları görebilir fakat kurtaramazsınız. Satın alındığı takdirde ancak kurtarabilirsiniz. Ayrıca bu aygıtlar içinde gereksiz dosyaları kurtarmaması için seçim yapılabilir.

Tek bir pencere içinde sade arayüze sahiptir. Bu pencere içinden dosyalarınızı kurtaracağınız harici diskleri seçip `Scan/Tara` tuşuyla işlem yapabilirsiniz.

Özellikler:
 • JPEG, JPG, TIFF, BMP, PNG, GIF, TGA ve diğer resim türlerini gösterir ve kurtarır.
 • RAW resimleri (CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, RAW ve diğer biçimleri) gösterir ve kurtarır.
 • Disket, dijital kamera, Zip Disk, Smart Media Card, Sony Memory Stick, Compact Flash kart, Microdrive, Secure Digital kartlar, xD Picture Card, Flash Kart, USB diskler ve diğerlerini destekler.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programın bu deneme sürümünde hem 30 gün sınırı var hem de kurtarma yapılmaz. Bu doğrultuda ancak satın aldığınız takdirde bu işlem gerçekleşir. Satın almadan önce programın yararlı olup olmadığına bakılabilir. Lisanslı fiyatı ise 29.95$`dır.

  Flash Veri Kurtarma Programı hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
 • Bu program bu gün 0 ,bu hafta 4 , bu ay 12 , bu yıl 146 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 14603 softorbits flash drive recovery softorbits flash drive recovery indir flash veri kurtarma programı indir digital kamera resimleri kurtarma
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim