Son Aramalar
Format Factory programını download et , Format Factory programını indir

Ses - Video » Ses/Görüntü Dönüştürücüler » Format Factory

Format Factory
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Format Factory - video döbüştürme programı Format Factory indir

Müzik, resim ve video biçimlerinin hemen hemen tamamına yakınını destekleyen ve bu biçimleri birbirine dönüştüren bir çevirici arıyorsanız bu program tam size göre.

Video için: MP4, 3GP, AVI, WMV, MPG, VOB, FLV, SWF, MOW,
Ses için: MP3, WMA, FLAC, AAC, MMF, AMR, M4A, M4R, OGG, MP2, WAV
Görüntü için: JPG, PNG, ICO, BMP, GIF, TIF, PCX, TGA

formatlarının tümü arasında dönüştürme yapabilme, ses CD`sinden MP3 ve diğer ses formatlarına kopyalama yapabilme, video birleştirici, DVD`yi video dosyası yapma ve daha birçok özellik bu programda. İçlerinde Türkçe`ninde dahil olduğu tam 42 dil desteği ve bu özelliklerin tamamı ücretsiz. Eğer video, görüntü ve ses dosyaları için ayrı ayrı programlar kullanmak zorunda kalmak istemiyorsanız bu program hemen hemen tüm işinizi görecek özelliklere sahip. Dönüştürme işlemleri sırasında dosya isimlerini aynen koruyor olması bu tarz bazı programlarda mevcut olmayan güzel bir özellik. Ayrıca aynı anda kaç dönüştürme yapıyor olursanız olun işlemler sırasında PC`nizi hiçbir şekilde kasmaması ile hemen her PC için son derece gerekli bir program.

Format Factory hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 3 , bu yıl 18 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 1819 video dönüştürücü vide dönüştürme programı indir format factory indir format factory
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim