Son Aramalar
Günlük Kasa Takip Programı programını download et , Günlük Kasa Takip Programı programını indir

İş - Ofis » Muhasebe » Günlük Kasa Takip Programı

Günlük Kasa Takip Programı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Gün
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Günlük Kasa Takip Programı - AGSoft Günlük Kasa Takip Programıdır

AGSoft Günlük Kasa Takip Programı işletmelerdeki kasa hareketlerinin günlük olarak, günbaşı kasa mevcudu, günlük hareketler ve gün sonu kasa mevcudu olarak takibi amacıyla hazırlanmış, aynı anda üç farklı para birimi (TL,USD,EURO) kullanabilen, kasa çıkışlarını gruplayabilen ve hareketlere istenirse evrak ekleyebilen (scannerdan taranmış resim formatında evraklar) kolay ve pratik bir programdır. Kasa aynen kasa defterinde olduğu gibi yıllara ayrılmıştır. Aynı anda birden fazla yılda çalışılabilir. Günlük kasa dökümü, iki tarih arası veya tarihlere göre ve tanımlanan giriş çıkış türlerine (işlem türü) göre kasa hareketleri raporlanabilir.

Program Kullanımı
Genel: Firma kasasının TL, USD ve EURO para birimi ile aynı anda ayrı ayrı takip edilebildiği bölümdür.
Günlük Kasa Para Girişi ve Çıkışı: Günlük diğer kasa para giriş çıkışları “YENİ KASA” tuşu veya kasa işlemleri bölümünde “Ins” klavye tuşu veya kasa işlemleri bölümünde farenin sağ kliki ile açılan ekrandaki “Para Giriş Çıkışı Yap” seçeneği ile gelen ekrandan girişle sağlanır.

Kasa Hareket İşlemi: Giriş için gelen ekrandaki;
“İşlem Tarihi” tutarın işleneceği kasa tarihini,
“Para Cinsi” kasaya işlenecek para cinsini,
“Kasaya Giren Tutar” kasaya giren parayı,
“Kasadan Çıkan Tutar” kasadan çıkan parayı,
“Döviz Kuru” alınacak kur değerini,

“Firma Kodu” veya “Firma Adı” kasaya giren veya çıkan tutarın varsa cari hesabı işlenecek firma bilgisini (Firma bilgisine ulaşmak için, bu bölümlerde iken fare ile çift tıklama yapmamız gerekir), “Açıklama” işleme yapılacak açıklamayı,

İşlem Türü” kasa işlemlerini gruplamak istersen anamenüdeki “Kasa İşlem Türü Girişi” bölümünden girilen değeri ifade eder.

Bu bölümündeki tuşların kullanımı:
“Kasa İşlem Türü Girişi” Kasa işlem türü gruplamalarının girişinin yapılabileceği ekranı açar.
“Bul” Kasa işlemine firma girilecekse firmaların listesi getirilir.
“Sakla” Kasa işlemini saklar.
“Yeni Hareket” Yeni kasa hareketi girişi için ekranı hazırlar.
“Vazgeç” Girilen kasa işlemi saklanmadan önce eski haline getirilir.


Günlük Kasa Para Girişi ve Çıkışının Görüntülenmesi:
Ekranının solunda yer alan “Kasa Tarihi” bölümündeki tarihe tıklanıldığında veya en üst solda yer alan tarihe göre “GİT” tuşu tıklanıldığında o tarihe ait kasa hareketleri gelir. Kasa hareketlerinin hemen üstünde yer alan “GÜN BAŞI KASA MEVCUDU” bize o günün başında kasa mevcudunu, alt bölümde yer alan “GİREN PARA” o güne ait kasa para girişini, “ÇIKAN PARA” o güne ait kasadan çıkan tutarı, “GÜN BAKİYE” o güne ait para giriş çıkışlarının netini, “GÜN SONU KASA MEVCUDU” o günün sonunda kasada kalan parayı gösterir.

Diğer Tuşların Kullanımı:
“Kaydı Değiştir” Üzerinde bulunulan kasa işleminin değiştirilmesi için bilgiler kasa işlem giriş ekranına yüklenir. Kaydı değiştirmek için farenin sağ kliki ile çıkan menüdeki “Kaydı Düzelt” seçeneği veya değiştirilecek kayıt üzerinde iken “Shift+Ins” tuşlarına birlikte basılması da kullanılabilir.
“Kaydı Sil” Girilen Kaydın silinmesini sağlar. Kaydı silmek için farenin sağ kliki ile çıkan menüdeki “Kaydı Sil” seçeneği veya değiştirilecek kayıt üzerinde iken “Del” tuşuna basılması da kullanılabilir.
“Belge Ekle” Girilen Kayda herahangibir resim formatının eklenmesini sağlar. Örneğin scannerda taranmı bir evrak üzerinde bulunulan kasa işlemine kayıt edilebilir ve daha sonra bu kayda ulaşılabilir. Evrak eklemek veya bakmak için farenin sağ kliki ile çıkan menüdeki “Evraklarına Bak/Ekle” seçeneği de kullanılabilir.
“Bilgileri Güncelle” Kasa girişleri sonrası değerlerin yeniden oluşturulması için kullanılır.
“Yazdır” Raporlama seçeneklerindeki değerlere göre yazdırma önizleme raporunu getirir. Bu ekran sonrası istenirse evrak yazdırılır veya saklanır.

Yedekleme ve Geri Yükleme İşlemi
En üst alanda veya en alt alanda farenin sağ kliki ile çıkan menüden "Yedek Al" seçeneği ile kasanın yedeğini alma işlemini istediğimiz herhangi bir alana (flash bellek, harici harddisk veya bilgisayara) verilerin yedeğini alabilir, "Yedekten Geri Al" tuşu ile alınan bu yedekten geri yükleme yapabiliriz.

Günlük Kasa Takip Programı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 2 , bu ay 5 , bu yıl 41 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 528 agsoft günlük kasa takip programı kasa programı muhasebe kasa taibi programı günlük kasa programı indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim