Son Aramalar
Hellas Kahramanları programını download et , Hellas Kahramanları programını indir

Oyun » Macera » Hellas Kahramanları

Hellas Kahramanları
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Kullanım Kısıtlamalı / 30 Dakika
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7
Ekleyen:
Hellas Kahramanları - Yunanistan oyunu Hellas Kahramanları download

Hellas Kahramanları Oyun Tanıtımı

Üreticiden: hellas kahramanları`nda, zeus`un asasını çalanı bulmak için antik yunanistan`a yolculuk edeceksin. bu rahatlatıcı eşleştirme oyunu, fareni nesnelerin üzerinde sürükleyip üç ya da daha fazla aynı nesneden zincir yapman için seni davet ediyor. ne zaman ki işler zora girdi, dokuz klasik mitoloji ile birlikte tarihi keşfederken, yedi kahramanın yardımını alabilecek ve kazanabilmene yardım edecek özel bonuslar kullanacaksın. hellas kahramanları büyülü bir zamanda unutulmaz bir macera teklif ediyorlar: görsel olarak çekici, öğrenmesi kolay ve ustası olanlar için ise zorlu.

alawar entertainment firması bazı oyunlarını türkçe olarak yapmış. hem kurulum hem de oynanması daha kolay hale gelmiş. firma çocuklara yönelik küçük oyunlar üretiyor. oyun tamamen türkçe`dir.

kısıtlama ve lisans:
firma, 24 saat, bir ay ve bir yıllık olmak üzere üç farklı sınırsız abonelik sunuyor. 24 saatlik abonelik maliyeti 1 abd doları; bir aylık abonelik 29,95$ ve bir yıllık abonelik 99,95$.

Hellas Kahramanları hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 4 , bu yıl 38 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 512 zeus oyunu hellas kahramanları oyunu oyna yunan oyunu yunan mitoloji oyunu oynama
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim