Son Aramalar
Hellas Kahramanları 2: Olimpia programını download et , Hellas Kahramanları 2: Olimpia programını indir

Oyun » Macera » Hellas Kahramanları 2: Olimpia

Hellas Kahramanları 2: Olimpia
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Dakika
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7
Ekleyen:
Hellas Kahramanları 2: Olimpia - Hellas Kahramanları 2: Olimpia eşleşme oyunu

Hellas Kahramanları 2: Olimpia
Kendine bağlayan eşleştirme oyunları ve tamamen sana ait bir şehrin kurulmasından oluşan Hellas Kahramanları 2, önündeki engelleri kaldırmaya, bonuslar kazanmaya ve değerli nesneleri toplamaya çağırıyor seni!

Üç oyun planı ve şehir bina eğlenceli bir karışım sunar. Hellas Kahramanları 2 bonus öğeleri etkinleştirmek, engelleri ortadan kaldırmak ve değerli eşyaları toplamak için aynı öğeleri zincirleri boyunca fareyle sürükleyin.


Alawar Entertainment firması bazı oyunlarını Türkçe olarak yapmış. Hem kurulum hem de oynanması daha kolay hale gelmiş. Firma çocuklara yönelik küçük oyunlar üretiyor. Oyun tamamen Türkçe`dir.

Kısıtlama ve lisans:
Firma, 24 saat, bir ay ve bir yıllık olmak üzere üç farklı Sınırsız abonelik sunuyor. 24 saatlik abonelik maliyeti 1 ABD doları; bir aylık abonelik 29,95$ ve bir yıllık abonelik 99,95$.

Hellas Kahramanları 2: Olimpia hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 4 , bu yıl 32 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 270 eşleşme oyunu hellas kahramanları 2 olimpia türkçe oyun indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim