Son Aramalar
Jet Screenshot programını download et , Jet Screenshot programını indir

Araçlar » Çeşitli » Jet Screenshot

Jet Screenshot
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Ekleyen:
Jet Screenshot - ekran görüntüsü yakalama Jet Screenshot indir

Jet Screenshot Programı Tanıtımı
Jet Screenshot bir ekran görüntüsü yakalama programıdır. Ücretsiz program sayesinde çeşitli yerlerde kullanmak üzere web sayfaların ya da programların ekran görüntülerini yakalayabilir, kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

Program kurulduktan sonra kendini sistem tepsisine (saatin yanı) atar. Farenin sağ ya da sol tuşuyla simgesine tıkladığınızda kullanıcı penceresi ekrana gelir.

Program bölgesel, tam ekran, pencere yakalama seçenekleri haricinde görüntüyü hızlı paylaşma ve panodan resim kopyalama gibi seçeneklere de sahip.

Programın share options seçimi içinden webde paylaşma, FTP ile paylaşma, klasöre kaydetme (JPG, PNG) ve panodan resmi paylaşma gibi seçenekler düzenlenebilir.

Hot Keys içinden yakalama tuşları ayarlanabilir ve belirlediğiniz geçiş tuşlarını kullanabilirsiniz.

Yakalama penceresi içinde ayrıca küçük araç çubuğu ile yakalanan görüntüler kesilebilir, yazı yazılabilir, kalemle çizilebilir ve çeşitli şekiller eklenerek renk ve saydamlık ayarlanabilir.

Program ücretsizdir.

Jet Screenshot hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 2 , bu ay 4 , bu yıl 43 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 478 ekran görüntü kayıt jet screenshot
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim