Son Aramalar
Kuş Oyunu Oyna programını download et , Kuş Oyunu Oyna programını indir

Oyun » Macera » Kuş Oyunu Oyna

Kuş Oyunu Oyna
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Kullanım Kısıtlamalı - 30 Dakika
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows Vista/7
Ekleyen:
Kuş Oyunu Oyna - Maceracı kul oyunu kuş oyunu oynama Kuş Şehri indir

Kuş Şehri Oyun Tanıtımı

Şeytan kediler, kuşları hipnotize ediyor ve onları tuzaklarına çekiyor. ama cesur bir kuş buna direniyor. kara talihlerine teslim olmadan, dostlarını kurtarması için ona yardım et. fırlatma düzeneğini hedeflemek için kartal gözüne ihtiyacın olduğunda, mükemmel fare kontrolü yüksek bir skor yapmana katkıda bulunacaktır! parlak, renkli grafikler, eğlenceli müzik ve komik çizgi roman faslı ile kuş Şehri, bütün aileyi eğlendirecektir!

alawar entertainment firması bazı oyunlarını Türkçe olarak yapmış. hem kurulum hem de oynanması daha kolay hale gelmiş. firma çocuklara yönelik küçük oyunlar üretiyor. oyun tamamen Türkçe`dir.

kısıtlama ve lisans:
firma, 24 saat, bir ay ve bir yıllık olmak üzere üç farklı sınırsız abonelik sunuyor. 24 saatlik abonelik maliyeti 1 abd doları; bir aylık abonelik 29,95$ ve bir yıllık abonelik 99,95$.

Kuş Oyunu Oyna hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 6 , bu yıl 52 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 843 kuş Şehri kuş şehri oyunu oyna hayva oyunları savaşçı kul oyunu
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim