Son Aramalar
Kurumsal AĞ Programı programını download et , Kurumsal AĞ Programı programını indir

İnternet » Ağ (Network) » Kurumsal AĞ Programı

Kurumsal AĞ Programı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7
Üretici:
Ekleyen:
Kurumsal AĞ Programı - Network Management Suite bir ağ programıdır

Network Management Suite, kurumsal ağ yönetimi için tasarlanmış bir programdır. Program sadece Windows platformlarında çalışır ve kurumsal sunucu, kullanılabilirlik, performans, envanter ve iş istasyonlarını izleyen iki bölümden oluşur.

AAlchemy Network Monitor: Ağ üzeri terminal ve sunucuların performanslarını, kişisel bilgisayarınızın bağlantı hızı ve diğer değişken verilerinizi ölçmenize yarayan, protokolleri ve yardımcı olayları inceleyen ve hataları kullanıcıya bildiren bir program. Gelişmiş, güçlü ve zengin özellik yapıısyla bir ağ sunucusu, ağ cihazlarında bir sorun oluştuğunda sizi uyarır. Herhangi bir sunucu ile uyumlu. Aynı zamanda özel VBScript programları veya harici Windows uygulamaları, toplu iş dosyalarını yürütmenin yanısıra, analiz göreviyle kullanıcı tanımlı izleme de yapabilir.


Alchemy Network Inventory, ağ üzerinde çalışan tüm bilgisayarların yazılım ve donanım bilgilerini görebileceğiniz ve kullanıcılara çeşitli kısıtlamalar getirebileceğiniz faydalı ve kullanışlı bir yazılım. Ağdaki bilgisayarlarda bulunan programların lisans bilglerini görebilir, kontrollerini yapabilir, bilgisayarda yüklü olan yazılımlara çeşitli kısıtlamalar getirebilirsiniz.

Fiyatı 399$`dır.

Kurumsal AĞ Programı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 1 , bu yıl 36 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 219 kurumsal ağ programı network management suite
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim