Son Aramalar
LimeWire X programını download et , LimeWire X programını indir

Linux » Internet » LimeWire X

LimeWire X
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
MAC OS X
Üretici:
Ekleyen:
LimeWire X - LimeWire X indir mac LimeWire X indir bedava LimeWire X mac indir

LimeWire MAC OS X isletim sistemleri için yazilmis en iyi paylasim programlarindan birisidir.LimeWire, alternatiflerinden farkli olarak video, resim ve program aramaniza ve paylasmaniza olanak tanir.

Dünya üzerinde milyonlara yaklaşan kullanıcı sayısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Türk paylaşımcılarında sik olarak kullandığı programda aradığınız herzeyi kolayca bulabilirsiniz.Internet bağlantınızın tümünü kullanarak indirmek istediğiniz dosyaya en hızlı şekilde sahip olmanızı sağlayan programın kullanımı çok basit bir ara yüzü bulunmaktadır. Noktadan noktaya paylaşım yapması nedeni ile rakiplerinden çok daha hızlıdır.UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca bilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya imi sonunda karsılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

LimeWire X hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 1 , bu yıl 49 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 1314 limewire x limewire xindir bedava limewire x indir limewire x mac indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim