Son Aramalar
Linux Zuma Tarzı oyun programını download et , Linux Zuma Tarzı oyun programını indir

Linux » Oyun - Eğlence » Linux Zuma Tarzı oyun

Linux Zuma Tarzı oyun
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Bedava / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Linux X11
Üretici:
Ekleyen:
Linux Zuma Tarzı oyun - linux türkçe oyun indir Zaz (Linux) indir

Zaz (Linux) Programı Tanıtımı
Zaz, Zuma benzeri bir taş eşleştirme oyunudur. Oyunda amacınız ilerleyen farklı renkte topların arasından top seçerek yine aynı renkte olan topların arasında fırlatmaktır. Böylece en az 3 tane aynı renk top grubu bir araya gelerek patlayacaktır. Top gruplarını ne kadar hızlı oluşturursanız oyunda o seviye o kadar uzun sürecek ve daha çok puan alabileceksiniz. Eğer toplar çıkış deliğine ulaşırsa o seviyeyi tekrar oynamak zorunda kalacaksınız.

Oyun fare yardımı ile oynanmaktadır. Farenin sol tuşuna tıkladığınızda (basılı tutup) top yakalayıp bıraktığınızda da topu fırlatmış olursunuz. Ayrıca farenin sağ tuşu ise topları daha hızlı hareket ettirmektedir.

Oyunda 2 farklı zorluk seviyesi bulunmaktadır. Başlangıç ve profesyonel seviyelerinden birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun Türkçe dil desteği ile birlikte gelmektedir. Bunun için oyunu açtıktan sonra Options bölümüne girip Language bölümünden Türkçe`yi seçip uygula düğmesine tıklamalısınız.

Yine seçenekler (options) bölümünden fare hassasiyeti, tam ekran modu, efektler ve diğer ayarlamaları yapabilirsiniz.

Linux Zuma Tarzı oyun hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 1 , bu ay 2 , bu yıl 45 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 2394 linux zuma indir zaz linux indir linux için zeka oyunu
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim