Son Aramalar
Mac Ekran Görüntüsü Kayıt programını download et , Mac Ekran Görüntüsü Kayıt programını indir

Mac » Çeşitli » Mac Ekran Görüntüsü Kayıt

Mac Ekran Görüntüsü Kayıt
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Gün
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Mac OS X
Üretici:
Ekleyen:
Mac Ekran Görüntüsü Kayıt - Screenium mac ekra kayır programı

Screenium Programı Tanıtımı
Screenium Macintosh işletim sistemi için bir ekran görüntüsü yakalama programıdır. Program sayesinde ekranda gördüğünüz herşeyin anlık görüntüsünü yakalayabilir ve ayrıca yaptığınız bir çalışmayı paylaşmak için video kaydını da tutabilirsiniz.

Videoya kaydedilen çalışmayı web sitelerinde paylaşabilirsiniz. Örneğin ödev ya da bir program hakkında eğitim videosu hazırlamak istiyorsanız, program bu işi gerçekleştirebilir.

Programla belirli bölgeyi, tam ekranı, fare imleciyle ekranı ve tek pencerenin ekran görüntüsünü yakalayabilir; video, ses, fare, kısayol tuşları ve medya kütüphanesinde ayarlama yapabilirsiniz.

iMovie ya da Final Cut gibi düzenleme programlarıyla videonuzu düzenleyebilir, videoları Mac, iPhone, ya da AppleTV`de yayınlanacak şekilde dışarı çıkartabilirsiniz.

Program Türkçe dahil çoklu dil desteğiyle birlikte geliyor ve Mac OS X 10.4.11 Tiger, 10.5 Leopard veya 10.6 Snow Leopard sürümleriyle çalışıyor. Lisanslı fiyatı 29$`dır.

Mac Ekran Görüntüsü Kayıt hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 34 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 432 screenium machintosh ekra görüntüsü yakalama
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim