Son Aramalar
Machintosh Finans Programı programını download et , Machintosh Finans Programı programını indir

Mac » Çeşitli » Machintosh Finans Programı

Machintosh Finans Programı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Mac OS X
Üretici:
Ekleyen:
Machintosh Finans Programı - iFinance Macintosh machintosh için finans proğramı

iFinance Macintosh Programı Tanıtımı
iFinance Macintosh işletim sistemi için tasarlanmış bir finans yönetim programıdır. Program sayesinde tüm gelir ve giderlerinizi kategoriler halinde sıralayarak daha kolay takibini yapabilir (Kira, sigorta, senetler gibi) ve bu sayede para akışını takip ederek ona göre planlama yapabilirsiniz.

Yapılan harcamalar, bütçe ya da senetler çizelgeler halinde gösterilerek, bu sayede grafiksel olarak elinizde bulunan nakit veya senetlerin durumunu görebilir; sürekli yaptığınız bazı işlemleri bir sefer hatırlattığınızda otomatik olarak yapılmasını sağlayarak zamandan kazanmış olursunuz.

Program hesabınızdaki yerel para ve döviz arasında hesaplama yapabilir; anahtar kelime girerek arama yapabilir; verileri rapor haline getirip, yazdırabilirsiniz.

Program CSV, QIF, OFX ve MT940 dosya biçimlerini dışarıdan alıp çalışabilir. Ayrıca harcama listesini doğrudan ekleyebilir, iPhone ya da Apple`nin iTunes AppStore, iPad Touch`a doğrudan veri atabilir.

Program Türkçe hariç 12 dil desteğine sahip.

iFinance Mac OS X 10.5 - 10.6 sürümlerini destekler. Lisanslı fiyatı 29$`dır.

Machintosh Finans Programı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 1 , bu ay 2 , bu yıl 27 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 483 ifinance macintosh mac para programı mac finans
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim