Son Aramalar
Machintosh Flash Video İndirici programını download et , Machintosh Flash Video İndirici programını indir

Mac » İnternet » Machintosh Flash Video İndirici

Machintosh Flash Video İndirici
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı 14 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Mac OS X
Ekleyen:
Machintosh Flash Video İndirici - Mac Video Downloader bir flv indiricidir

Mac Video Downloader Program Tanıtımı
Mac Video Downloader, internet üzerinden flash filmleri indirme, yönetme, dönüştürme, arama ve oynatma yazılımıdır. Program arkaplanda çalışarak flash (FLV)
dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde indirebilir.

Çevrimiçi video oynatan siteler genelde dosya indirilmesine izin vermez. Sadece
izleyebilirsiniz. Örneğin, beğendiğiniz bir video klip var ve onu indirmek istiyorsunuz. GetFLV bu işi yapıp o dosyayı bilgisayarınıza indirebilir. Programın FLV Browser kısmına tıklayıp, indirmek istediğiniz bağlantıyı buraya yapıştırdıktan sonra, program o siteyi kendi içinde açıp o site içindeki FLV dosyaları indirebilir. Bunun içinde Download indir tuşuna basmanız yeterli.

Kullanıcı dostu arayüz ve menüler içinde kaybolmadan, bağımsız bölümler içinde hızlı ve kolay bir şekilde dosya indirme, dönüştürme yapabilirsiniz.

Mac Video Downloader, Mac OS X 10.6 (Snow Leopard),10.7 (Lion),10.8 (Mountain Lion)`u destekler. Lisanslı fiyatı ise 59.95$`dır.

Machintosh Flash Video İndirici hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 2 , bu ay 5 , bu yıl 129 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 632 mac video downloader mac flv video indirme machintosh sitelerden video indirme programı yükle
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim