Son Aramalar
Machintosh için Sudoku Oyunu programını download et , Machintosh için Sudoku Oyunu programını indir

Mac » Oyunlar » Machintosh için Sudoku Oyunu

Machintosh için Sudoku Oyunu
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 15 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Mac OS X
Üretici:
Ekleyen:
Machintosh için Sudoku Oyunu - Mac Web Sudoku Deluxe machintosh için sudoku oyunu

Web Sudoku Deluxe (Mac İçin) Programı Tanıtımı
Web Sudoku Deluxe, dünyayı saran Sudoku oyununun bilgisayar üzerinde oynayabileceğiniz oldukça güzel bir modellemesi. Bu oyunu oynayıp da bağımlısı olmayan yoktur muhtemelen. Japonların dünyaya yaydığı bu oyun can sıkıntısına birebir. Daha da ötesi oyun beyninizin işlevselliğini arttırdığından zekanızın gelişmesini de sağlıyor.

Günümüzde dünyanın hemen her yerinde bilinen bu oyun için kitaplar yazıldı, yarışmalar düzenlendi, oyun makineleri yapıldı, nasıl oynanacağına dair bilgi veren kitaplar satış rekorları kırdı, listelere girdi. Özellikle İngiltere`de insanlar çılgınca bu oyunu oynuyor. Ülkemizde de popülerliği her geçen gün artıyor.

Sudoku Nedir ?
Sudoku, 81 küçük, küçük kareleri içeren 9 temel ve tüm temel kareleri içeren büyük bir kareden oluşan bulmaca oyunudur. Amaç 9 temel karenin içindeki küçük karelere, 1`den 9`a kadar rakamlar yerleştirmektir. Her satır, her sütun ve her temel karede 1-9 arasındaki rakamlar tekrarsız ve eksiksiz olarak bulunur.

Web Sudoku Deluxe, Sudoku oyununu bilgisayar üzerinde oynayabilmemizi sağlayan, oldukça güzel grafiklere sahip, küçük boyutlu, tamamen ücretsiz, kolay, orta ve zor olmak üzere üç seviyesi bulunan bir oyundur. Son sürümünde oyunu artık klavye ile de oynayabilirsiniz.

Machintosh için Sudoku Oyunu hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 5 , bu yıl 40 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 548 web sudoku deluxe mac machintosh sudoku oyna mac oyunları sudoku oyna
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim