Son Aramalar
Malwarebytes Anti-Malware programını download et , Malwarebytes Anti-Malware programını indir

Güvenlik » Casus Yazılım Temizleme » Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/2003/XP/Vista
Ekleyen:
Malwarebytes Anti-Malware - Malwarebytes Anti-Malware malware temizleyici indir malware silme

Malwarebytes' Anti-Malware ile bilgisayarınıza bulaşıp yerleşen virüsler, solucanlar, truva atları, rootkitler, çeviriciler, casus yazılımlar ve malware denen kötü amaçlı tüm yazılımlara karşı sisteminizi taratıp temizleyebilirsiniz.

Yaptığınız her taramada program sisteminizi tanıyarak işini daha iyi yapmaya çalışmaktadır.Yeni teknolojisi sayesinde kötü amaçlı yazılımları hızlıca bulur, sisteminizdeki etkilerini kaldırır ve engeller.

Programın Tarama Seçenekleri :

 • Hızlı Tarama : Malwarebytes’ın hızlı tarama teknolojisini kullanarak sisteminizi en yaygın kötü amaçlı yazılımlar için tarar.
 • Derin Tarama : Kullanıcı tarafından belirlenmiş tüm sabit disk sürücülerini analiz eder.

  Malwarebytes' Anti-Malware, popüler antivirüs ve antimalware yazılımlarının bile çoğu zaman bulup yok etmekte etkisiz olduğu kötü amaçlı yazılımları temizleme kabiliyetine sahiptir.

  Malwarebytes' Anti-Malware, Gelişmiş İzleme Motoru sayesinde (anlık korumalı ücretli sürümünde) her çalışan uygulamayı kontrol eder ve kötü bir işlem başlatmadan önce araya girerek işlemi sonlandırır.


  Malwarebytes' Anti-Malware, gelişmiş Sezgisel Tanıma Teknolojisi (anlık korumalı ücretli sürümünde) sayesinde, sisteminizde olası tehlikeleri daha iyi analiz ederek tehlikeli işlem yapma ihtimali olan yazılımları önceden tespit edebilir.


  Malwarebytes' Anti-Malware; yaklaşık 75.000 adet kötü amaçlı yazılımı tanıma özelliğine sahiptir. Programın veritabanlarını ister uygulama penceresinden, isterseniz de buraya tıklayarak, kurulumlu paket halinde indirip kullanabilirsiniz.

  Programın Ayrıntılı Özellikleri :

 • Oldukça hızlı tarama yöntemi
 • Tüm bilgisayar sürücü ve klasörlerini, dosya biçimi ayırt etmeden kontrol edebilme
 • Anlık koruma özelliği (sadece kayıtlı sürümde)
 • Sürekli güncellenen veritabanları
 • Karantina seçeneği
 • Hem tarayıcı, hem de anlık koruma sistemi için hariç bırakma kuralları tanımlayabilme
 • Gelişmiş performans seçenekleri ayarları
 • Zararlıları elle temizlemek için eklenen ipucu pencereleri
 • Çoklu dil desteği seçimi (Her ne kadar yapılan çeviriyi pek başarılı bulmasak da Türkçe de gerek kurulum, gerekse de çalışma aşamasında destekleniyor - çok yakında sitemiz editörlerinden bosluk tarafından, mevcut çevirmen hiredblade ile birlikte çeviri güncellenecektir)
 • Diğer virüs tarayıcısı programlar ile tam olarak uyumlu çalışabilme
 • Komut satırı seçenekleri
 • Windows gezgini sağ tuş tıklamasına eklenebilme özelliği ile, dosyaları kolaylıkla tek olarak tarayabilme.  Programın Desteklediği Diller :

  İngilizce, Arnavutça, Bulgarca, Katalanca, Basit Çince, Geleneksel Çince, Hırvatça, Çekçe, Danimarkaca, Almanca, Fince, Fransızca, Yunanca, Macarca, İtalyanca, Litvanyaca, Makedonyaca, Norveççe, Polonyaca, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Türkçe, Ukraynaca, Bosna ve Kore Dili.

  Lisans & Kullanım İzni :

  Sayfamızdan indireceğiniz bu sürüm anlık koruma sağlamayan, sadece sisteminize daha önceden bulaşmış zararlıları bulup temizlemeye yarayan sürümdür. Bu sebeple bilgisayarınızda her zaman aktif çalışan ve anlık tehlikeleri analiz eden bir anti-virüs veya güvenlik duvarı özellikli bir program kullanmanızı tavsiye ederiz.  Programın anlık koruma, zamanlanmış tarama ve otomatik güncelleme özelliklerini kullanabilmek için tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Son kullanıcı ve kişisel kullanım lisansını, 24.95 Usd. ödeyerek bu sayfadan satın alabilirsiniz. Ticari ve iş bilgisayarlarında kullanabilmek için ise yıllık lisans satın almanız gerekmektedir.

  Ticari lisans alabilmek için ise üreticinin e-posta adresi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.  Portable Sürümü : Uygulamanın, kurulum gerektirmeyen ve usb aygıtları gibi çıkartılabilir sürücülerde de çalışan 'Portable' sürümünü, buradan indirebilirsiniz (firma tarafından değil, 3. parti şahıslar tarafından hazırlanmıştır).

  1.43 Versiyon Yenilikleri :
 • Taramalar esnasında çökme sorunu giderildi.
 • 704 (0, 0) numaralı hata düzeltildi.
 • Koruma modülündeki hafıza kullanımı sorunu giderildi.
 • Bazı sahte yazılımların tespitindeki sorunlar giderildi.
 • Belarus Dili eklenmiş.

 • Malwarebytes Anti-Malware hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
  Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 3 , bu yıl 23 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 611 malwarebytes anti-malware malwarebytes anti-malware indir malware temizleme programı malware silme programı indir
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim