Son Aramalar
Microsoft Windows Defender programını download et , Microsoft Windows Defender programını indir

Güvenlik » Casus Yazılım Temizleme » Microsoft Windows Defender

Microsoft Windows Defender
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/2003/XP/Vista
Üretici:
Ekleyen:
Microsoft Windows Defender - micosoft casus yazılım temizleme Microsoft Windows Defender indir Microsoft Windows Defender yükle

Windows Defender Tanıtım:
Windows Defender, Microsoft tarafından Giant firmasından satın alınarak geliştirilmiş bir casus yazılım engelleme aracıdır. Yazılım bu son sürümünde tamamen Türkçe olarak sunulmaktadır.

Windows Defender yazılımı bilgisayarınızı casus yazılımlardan ve bu casus yazılımların oluşturduğu güvenlik tehditlerinden korumak üzere tasarlanmıştır. Temel amacı casus yazılımları engellemek olan yazılım ayrıca; pop-up olarak adlandırılan istenmeyen açılır penceleri engeller, bilinmeyen ve istenmeyen yazılımların bilgisayarına sızmasının önüne geçer ve bu türden tüm zararlıları tespit ederek sisteminizden temizler. Dolayısıyla bu zararlılar nedeniyle yavaşlayan sisteminizin performansının da artmasını sağlar.

Windows Defender, bilgisayarınızı yavaşlatabilecek casus yazılımları ve diğer istenmeyen yazılımları kolayca ve hızlıca bulur, istenmeyen reklam pencerelerinin açılmasına ve internet ayarlarınızın değiştirilmesine izin vermez. Ayrıca özel bilgilerinizin sızdırılması tehlikesini de ortadan kaldırır. Çünkü casus yazılımların temel amacı sizin kişisel bilgilerinizi çalmaktır. Windows Defender ile istediğiniz zaman bilgisayarınızda tarama yapabilir ya da ileri bir tarihte bilgisayarınızın taranması için zamanlamanı tarama özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

Windows Defender yazılımının en önemli özelliklerinden birisi de gerçek zamanlı tarama özelliğidir. Bu özellik sayesinde bilgisayarınız açık olduğu her saniye casus yazılımlara ve türevlerine karşı koruma altındadır. Herhangi bir tehlike belirtisinde yazılım devreye girerek sorunu çözer. Ayrıca yazılım güncel zararlılara karşı da Microsoft'ün güncelleme merkezi ile irtibat kurarak sizi olası yeni ve bilinmeyen tehditlerden de korur. İşletim sisteminizle olan uyumu, Türkçe olması, ücretsiz sunulması ve gerçek zamanlı koruma özelliği ile Windows Defender sizin için oldukça iyi bir alternatif.

Microsoft Windows Defender hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 3 , bu yıl 30 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 767 türkçe microsoft windows defender bedava defender indir türkme casus yazılım silici
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim